Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Miracska80

2018. március 13.

Csodás kis testápoló az árához képest.Régen a Garnier Repairing testápolót használtam,ami jó is volt egy darabig és aztán vettem Őt!!!Nagyon kellemeset csalódtam benne, mert vele tényleg elég 2-3 naponta bekenni a testet mert nem szárad a bőröm (ilyen volt régen a Garnier :/ ) Imádom,ajánlom mindenkinek jaa és az illata is fincsi :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

lenochka

2018. március 13.

Finom az illata, jól hidratál és még az ekcémás területeket is eltüntette.

Az urea nem más mint karbamid, vagyis húgysav. Igen, pisiben is megtalálható, de a krémekbe nem ilyen helyről származó vegyületet alkalmaznak. :) Az urea nagyon jó extrém száraz, ekcémás bőrre, nem csodálom hogy nekem is ennyire bevált ez a testápoló.

Olyan szinten megszerettem ezt a krémet, hogy most már csak úgy is bekenem magam, mert puha leszek tőle, és végre úgy érzem van értelme elviselnem ezt a ragacsosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Finom az illata, jól hidratál és még az ekcémás területeket is eltüntette.

MademoiselleSumire

2018. március 1.

Mennyei a visszafogott gyümölcsös illata. Rinocérosz száraz bőrre nekem nagyon bevált. Én este kenem fel, reggelre szépen beszívódik és puha, feszes lesz tőle a bőröm. Hideg hónapokban nagyon jó, nyáron tuti nem tudnám használni.
Teljesítménye erős 4/5, inkább 4,5/5, de ár-érték arányban 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Teljesítménye erős 4/5, inkább 4,5/5, de ár-érték arányban 5/5.

Scisaili

2018. február 25.

Olcsó és jó. Nekem nem szívja be hamar a bőröm de kárpótol, hogy utána szépen hidratál. :) újra fogom venni ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Feketemacska

2018. február 20.

Én 500 ft-rt vettem meg szóval nagyon örültem neki. Eddig az Eucerin 10%-os ureát tartalmazó krémét használtam de nagyon drágáltam és kerestem valami olcsóbb megoldást. El sem hiszem hogy tized áron sikerült találni. Az illata kellemes és nem olyan híg lötyi mint a másik, plussz kétszer akkora. Biztos hogy újra veszem ha elfogy. Vannak foltok ahol már olyan száraz a bőr hogy hámlik de ez teljesen rendbehozta, és nem sajnálom kenni magam vele ha ennyire hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Mars93

2018. február 13.

Ár-érték arányban az egyik legjobb termék! Mesés az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, és tényleg szépen hidratál. Nem kell naponta kenekednem vele, elég ha csak 2-3 naponta kényeztetem vele a bőrömet, ami egyébként száradásra igencsak hajlamos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Lolychan

2018. január 21.

Olcsó és jó. :) Könnyű krémes állaga van, gyorsan beszívódik és remekül hidratál. Télen tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Ancsulitisz

2017. december 22.

Szuper ez a testápoló! Az elmúlt 8 évben mindig nagyon hálás volt érte a kirepedezett bőröm. Az illata is nagyon kellemes, talán kissé erős, de én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Hajni1980

2017. december 15.

Száraz bőrre kiváló! Tényleg jól hidratál, nemcsak ígéri. És 400 ml a kiszerelése ennyi pénzért! Remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

juditprehalek

2017. december 11.

Nagyon bevált,tényeg jó a szárz,húzódó bőrre.
Nagyon jól hidratál,sűrű krém de gyorsan beszívódik,kellemes semleges az illata.
Sok testápolót kipróbáltam már de a téli időszakban ugyanúgy feszült a bőröm.Eddig ez az egyetlen ami valóban használ.Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

Nagyon bevált,tényeg jó a szárz,húzódó bőrre.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak