Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

tinyblackpaw

2017. december 9.

Nehéz és zsíros krém. Van amikor rettenetesen kiszárad a bőröm az urea pedig nagyszerűen tudja ezt a problémát orvosolni. Nehezen szívódik be ez a testápoló és sokáig érezhető egyfajta csúszós, kissé olajos érzet a bőrön viszont nem engedi kiszáradni a bőrt. Puhának puhább lesz de különösebb hidratálást nem tapasztaltam. Mivel komedogén összetevő van benne, ezért akinek pattanásra hajlamos a bőre (dekoltázs, hát, karok) annak nem kifejezetten ajánlom, mert okozhat pár pattanást. Az illata nem rossz, de nem fogott meg. Összességében nem egy drága testápolóról beszélünk, a szárazságon segít de valahogy nem vált a kedvencemmé. 3 csillagot viszont megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

quitz

2017. november 14.

Első használatkor az addig használt testápolókat vettem alapul, és egy nagyobb mennyiséget nyomtam a tenyerembe, majd ezt próbáltam meg bemasszírozni a bőrömbe. Hozzászoktam ahhoz, hogy a vizes testápolók pillanatok alatt eltűnnek a bőrömön. Ezzel a sűrű, zsíros krémmel nem ezt történt. A bőröm színe hasonlított a gésák fehér arcszínéhez. Egyszerűen nem szívta be a bőröm. Nem kevés időmbe és energiámba került, mire sikerült bedörzsölnöm a bőrömbe. Második alkalommal már jóval kevesebb mennyiséggel próbálkoztam, amelyet pillanat alatt be is szívott a bőröm. Azonban olyan érzésem volt, mintha csak felszíni krémezés lenne, hidratálás igazán nem. Sima, puha lett a bőröm, és egyáltalán nem tűnt száraznak, ugyanakkor mégis száraznak éreztem. Illata kellemes, ára megfizethető, de nem ez lesz a kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Linduka

2017. november 10.

Nyáron napozás, szolizás után használtam, és bevált. Nekem nehézkesen szívódik fel, mivel sűrű krém, de be lehet masszírozni. Nem a reggeli rohanáshoz van, hanem este, nyugodt körülmények között érdemes felkenni. Az illata kellemes. A téli időszakra újraveszem majd, pont most fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

anna.izso90

2017. november 1.

Kicsit nehezen kenheto de gyorsan beszivodik es a hatas nem marad el..puha apolt borunk lesz tole.illata nem zavaro es a baratom is ezt hasznalja imadjuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. október 12.

Nekem nem jött be. Olyan miután magamra kenem, mintha valami eldolgozhatatlan masszív réteget kentem volna fel. Sok dörzsölgetés után beszívódik, de nem hidratál kellőképpen. nagyon szerettem a Balea argánolajos testápolóját, aminek az összetétele megváltozott az utóbbi időben, azóta nem olyan jó. Helyette vettem, de egyszeri próbálkozás lesz. A csillagot az ára miatt adom, meg amiért nem erős az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 12.

luckyschr

2017. augusztus 31.

Én egy nagyon jó Baba márkás testápolóm helyett vettem ezt, azért, mert nagyon nagyon nagyon szeretem a Balea ureás kézkrémet, ami valami csoda. Gondoltam ugyanennek a testápolós verziója hasonló eredményeket produkál. Állaga, illata nagyon kellemes, tiszta, nekem picikét lassabban szívódik be, és másnapra is nagyon picikét érzem, hogy ragad a bőröm, de jó kis cucc, de gyanítom, hogy sokáig használtam a Babát, és ahhoz szokott a bőröm. Kíváncsi leszek még mit produkál, amíg el nem fogy ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

goldgirl

2017. augusztus 14.

Nyaralásra vásároltam és próbáltam ki először egész napos vizes-napozós, száraz bőrre. Nekem nagyon bevált, kellemes az illata, könnyen eldolgozható, a végeredmény pihe-puha, selymes bőr. Már egy ideje próbálgatom a testápolókat, most ez a legutolsó szerzemény és szerintem ennél maradok. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nixe

2017. augusztus 7.

Extrém száraz bőröm van, télen berepedezik és bevérzik. Ez az egyetlen testápoló ami használt. Minden csillagot megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ediok

2017. július 25.

Imádom. Pár nap alatt pihe puha lesz tőle a bőröm, könnyen beszívódik, illata kellemes. Ilyen áron, nem gondoltam volna, hogy ennyire hatékony krémet még lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

maniko90

2017. július 12.

Jó kis testápoló, de extra száraz bőrre nem csodaszer. Hidratál, gyorsan beszívódik, de önmagában kevés. Többnyire akkor használom, amikor épp nincs kedvem testápoló olajokkal bajlódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak