Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

sannabella

2017. június 25.

Képtelen vagyok elviselni a testemen bármiféle testápolót, naptejet, bármi ilyesmit DE EZ....
Nagymamám fiókjban találtam, neki nagyon száraz bőre van, ő mondta, hogy lehet ez nekem túl zsíros lesz... nem. Olyan, mintha valami puha álomfelhőt kennék magamra, ami mire végzel a tested bekenésével már be is szívódik, az illata iszonyatosan sokáig érződik (nem is kell parfüm, mert elképesztően jó illatú), és borzasztóan tápláló. Életemben nem használtam ennél jobb testápolót, mindenben tökéletes, olyan csoda puha lett tőle a lábam, mintha selyem lenne a bőröm helyén, a borotválkozás utáni kis pöttyöket is egyből megszünteti.
Mindenkinek ajánlom, nagyon sokáig elég, hihetetlenül tápláló, kiváló ára van, egyszerűen csodás !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

innafiz

2017. április 27.

Utálom a testápolókat, nem bírom elviselni, ha csúszik, ragad. De ez nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad utána és pont eléggé ápol, amikor bekenem magam ha már nagyon muszáj.... :) Szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Ribbons

2017. április 25.

Nagyon szeretem,nem túl sűrű,egyszerű illata van,mint a kézkrémváltozatnak.Nálam abszolut gyorsan beszívódik és remekül.hosszan hidratál.Favoritom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Malena

2017. április 23.

Nekem ez az igazi. Neutrogenát cseréltem erre. Én imádom az illatát, az állagát és az ára is jobb. Kezemen télen az ekcémás részeket kicsit csípte, de ott lemostam és kentem mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

noemiparducz

2017. január 25.

Ureás krémet kerestem, annyira szárította a fűtéstől a munkahelyemen a levegő a bőrömet, hogy ki kellett ugranom valamiért a közeli dm-be. Mivel az arckrém változata épp nem volt, megvettem a testápolót, mert tetszett az állaga és ez a nagy kiszerelés ennyi pénzért nem drága. Naponta többször kenegettem vele a kiszáradt területeket, ezeket megfelelően hidratálta. Nekem testápolónak kicsit híg, viszont a hatásával nagyon elégedett vagyok, puha lesz tőle a bőr. A shea vajas kék Balea testápolót szoktam használni, mikor az kifogyott ezt használtam. Az irritált részeket nagyon csípi a bőrömön, a másik mindig megnyugtatta, az jobban bevált. Az irritáció miatt vonok le csillagot, legutóbb szinte égette a lábamat és a karomat az extra száraz területeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

PiciCic

2016. december 12.

Nekem sajnos nem vált be.Nem segített a száraz bőrömön.Fura réteget hagy a bőrön,olyan púderes érzés.
Illatával nem volt bajom,tipikus Balea med-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Illatával nem volt bajom,tipikus Balea med-es.

Andirea

2016. július 28.

Nekem sajnos nem jött be, fura az állaga és az illata se tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Nekem sajnos nem jött be, fura az állaga és az illata se tetszett..

lilyrose

2016. július 15.

Még csak tegnap vettem meg, de máris beleszerettem. Imádom az illatát és hogy ilyen selymes a bőröm. Még soha nem volt ilyen sima a bőröm, pedig már rengeteg testápolót kipróbáltam. Az ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

nimsaym

2016. június 20.

Mindennapos rutinom része, bár én más krémekkel együtt használom, általában mindig fele-fele arányban a tenyeremben összekeverem valami zsírosabb masszívabb krémmel vagy illóolajokkal és úgy kenem fel egész testre, de mindig ez a kence alapja, szépen teszi a dolgát, jó összetevők, ára is remek, max pont!
Hjam és hozzátartozik, hogy mindig fürdés után, szinte még vizesen kenem fel magamra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

TimiK

2016. május 25.

Nekem nincs bajom az illatával, igazi tiszta érzés és szépen ápol. Kicsit nehezen szívódik be, nehéz a fehér réteget belemasszírozni a bőrömbe, és olyan furcsa érzés, mintha "poros" lenne :D Ha újra is veszem a jövőben, az nagyon messze lesz még, most váltok a bebére, remélem az jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak