Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

vadaszokutambolkotrodj

2016. május 22.

Számomra ez A Testápoló.Egyszerűen tökéletes.Az állaga,az illata,a hatása,az ára,az összetevője.Elég száraz a bőröm,rengeteg testápolót kipróbáltam,de egyik se ér ennek a közelébe.Annyira jó,amikor este felkenem,és még másnap este is olyan puha a bőröm,hogy hihetetlen.Remélem soha nem hagyják abba a gyártását :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

clara12

2016. május 7.

Eddigi legjobb testápolóm. Nagyon száraz bőröm van, de ezután akár 2-3 napig puha. Az egész ureás vonalat imádom, nagyon jó termékek. Ár-érték arány kiváló. Jobban csak akkor szeretném ha illatmentes lenne, de így sem irritál, és a hatás kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

skelly

2016. május 5.

A véleményeket olvasva meg kellett újra néznem, hogy jó termék adatlapján vagyok-e.
Sajnos nekem nem vált be. Zsíros, tömény, még az illata is rossz... Kb. 2 éve megvan, mert csak akkor használom, amikor már semmi más nincs itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

aminaleyla

2016. február 14.

Jó kis testápoló, kiválóan hidratál, kellemes az illata is, viszont baromi nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

boanka

2016. február 13.

Az itteni véleményeket olvasva vettem meg. Annyira száraz volt, pörkösödött és viszketett a bőr a hasamon és a csípőmön, hogy komolyan a bőrgyógyászt fontolgattam...megállás nélkül vakaróztam, mint egy rühes macska:-( Véleményem szerint 5 csillag, 2 hét fürdés utáni használattal TELJESEN elmúltak a tüneteim. A bőrgyógyászt és valószínűleg az általa felírt szteroidos krémet megúsztam, köszönet érte az előttem kommentelőknek!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

dorszi

2015. december 10.

Tegnap este kentem be magam ,és még mindig tart a hatása a bőröm hidratált és nagyon puha.Ilyen hosszantartó hatása egy testápolónak sem volt eddig.Valóságos csodát tett a rinocérosz bőrömmel.Elég fura érzete van a felkenés után, legjobban ahhoz tudnám hasonlítani mintha krétás lenne a bőröm,de ezért nem jár pontlevonás.Eddig szerelem ,remélem hosszú távon is ugyanez lesz a tapasztalatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

porcelanpipi

2015. december 7.

Nagyonjóóó! nem csak száraz bőrűeknek szerintem... nem ül bele a pórusokba, kellően folyékony és nagyon jól hidratál, nem hagy ragacsos zsiros érzetet és az illata nagyon jó... imádom, biztos hogy újraveszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

stimea

2015. december 2.

Nagyon szeretem ezt a testápolót mert remekül hidratál és hihetetlenül puhává varázsolja a bőröm. Az állaga rendben van és az illatával sincs problémám, kicsit édeskés de nem zavaró. A hidegebb hónapokra tökéletes, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Linda86

2015. október 30.

Szerintem kellemes illata van (párom megjegyezte egyszer, hogy olyan az illatom, mint a tündéreknek). Elég jó hidratál, pedig nekem elég kiszáradós bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Orsi86

2015. október 9.

Ragacsos, kellemetlen illatú, a reggeli rohanásban vagy alig jön ki a flakonból a krém vagy rengeteget kapok... Nem szeretem, alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak