Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

nikiii.*

2015. szeptember 6.

Nyárra vettem meg, mert nagyon száraz a bőröm, viszont a testvajakat soknak találtam, így kellett egy köztes megoldás. Az ára miatt esett rá a választásom, de nem nyűgözött le. Az összetevői egész szépnek tűnnek. Ha fehérnek látszik a bőrötökön és "beizzadtok" tőle, az azért van, mert sokat vittetek fel, én már kitapasztaltam... Nagyon keveset viszek fel a bőrömre, inkább többször, így elfogadható lesz az eredmény - a bőröm nem látszik száraznak, de tapintásra nem az igazi (felkenés után fél órával elmúlik a puhaság, lehet, hogy én vagyok a ludas). Az illatát nem szeretem, ez megint csak személyes vélemény, édesanyámnak kifejezetten tetszik. Nem fogom újravásárolni, már úgyis visszatérhetek a testvajaimhoz, nyárra pedig keresek majd egy jobb és könnyedebb alternatívát. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Cunika

2015. augusztus 12.

A kézkrémjével eggyütt vettem meg és nem csalódtam eggyikben sem. Nagyon régóta keresek olyan testápolót ami tényleg hidratál és nem csak addig amíg be kenem magam.Kellemes illata van és nem nehéz zsíros. Remélem a hidegebb időkben is így marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

babyface

2015. augusztus 5.

szinte már perverzen vonzódom az urea tartalmú kencék illatához. :D régi savoderm-es kedvencemet szerettem volna pótolni ezzel a testápolóval és nem okozott csalódást. nagy kiszerelés, könnyen beszívódik, isteni illat és pihe-puha hidratált lesz tőle a bőr. :) ideális hétköznapi testápoló télen-nyáron. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

bungics

2015. június 29.

Nagyon jó. Egy darabig biztos ennél maradok: olcsó, hamar beszívódik, két napig kitart a hidratáltság, pihe-puha bőr, az illata nagyon enyhe, kellemes, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

agiv

2015. május 26.

Jól hidratál,az illata fini cseresznyés,szeretem.biztosan veszek még.:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Jól hidratál,az illata fini cseresznyés,szeretem.biztosan veszek még.:-)

Ophelia

2015. április 28.

A kézkrém verzióval elégedett voltam pár éve, most a testápolóval is tettem egy próbát, mert bizony igen szárazzá vált a bőröm. Az illata nem okozott nagy meglepetést, nekem nincs vele problémám, nem is különösebben kellemes, de nem is zavar. Az állaga szerintem jó, hamar beszívja a bőröm, jól el lehet oszlatni. Érezhetően alaposan hidratál, mindennapos használatára mondjuk szükség van. Olcsó, és nagy kiszerelés, én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

niktoria

2014. november 25.

A szaga, állaga förtelmes...de az összetevői jók, ezért is vettem meg. Mégsem bírom elviselni magamon ezt a szagot, ráadásul reggelre még ki is izzadom vagy mifene, pedig más testápolónál nincs ilyen probléma. Elkenegetem de szigorúan csak a lábaimra. (amit amúgy kicsit csíp a szőrtelenítés utáni 2. napon is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

sada

2014. november 20.

Én is az itt olvasottak alapján vettem meg, de sajnos nekem nagyon nem jött be. Nagyon zsíros marad utána a bőröm, egyszerűen nem akarja beszívni, így odaadtam anyukámnak, ő diabéteszes és a lábszárán valami extrém száraz tud lenni a bőr, na neki nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

beautifullife

2014. október 22.

Amikor megvettem, kb. csak jó vélemények voltak róla. Most megdöbbentem, hogy mennyit csökkent az indexe.
Először is: árban jó. Nem hidratál olyan extrémen, de ha minden nap használja az ember, képes tartani egy szintet. Egy szintet..tehát nekem, akinek még egy szimpla fürdés is szárítja a bőrét, nem lesz elég, főleg télre. Előnye, hogy gyorsan beszívódik, ami télen azért jó, mert nem kell várnom hiányos öltözékben, hogy beszívódjon. Az illata is kellemes, édeskés, bár nekem az a legjobb, ha illatmentes egy testápoló, így nem befolyásolja a parfümöt.
Ennél többet nem tudok mondani, ár-érték arányban jó kis tingli-tangli testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

szagica1981

2014. október 13.

Sos-ben szuksegem volt egy testapolora,nyaralas kozben vettem az ara miatt...nekem olyan erzesem volt,mintha sosem tudnam elkenni,sokaig kellett magamon 'maszirozni' mire a feher szin teljesen eltunt:(((( az ara nagyon kedvezo de tobbet nem fogok venni:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak