Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

molnaradrikaa

2014. szeptember 19.

1 hete vettem, elsősorban az ára miatt, meg mert sok Balea-s terméket használok, de testápolás céljából még egyet sem. Ma került rá a sor hogy kipróbáljam. Nos az illata kellemes, ámbár anyukám szerint "nagyon furcsa". Mindegy, ez hamar elillan tehát nem számít annyira mint az, ahogy megrémültem hogy sosem fog beszívódni. Nekem is egy fehér csíkos réteget hagyott a karomon, amit nem volt egyszerű elkenni. Ilyen volt az első találkozásom vele, a hidratáló hatásáról talán később.. :D 4 csillagot kap tőlem, mert ennyi pénzért megérte megvenni, biztos hogy nem fog porosodni a polc tetején.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

vkinevet

2014. június 9.

Jó kis testápoló és nem is drága. Kellemes illata van, beszívódási ideje átlagos és használat után nagyon kellemes tappintása lesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

juli.f

2014. május 12.

Kifejezetten megszerettem ezt a testápolót, viszonylag gyorsan szívódik be, és nem hagy olajos, ragadós érzést maga után, és tényleg jót tett a kiszáradt, vízhiányos bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

regi90

2014. május 11.

Az első alkalommal nagyon égetett, de 1-2 perc után megnyugodott a bőröm (a többi alkalommal már nem volt ilyen probléma) . Az illata nagyon jó, és tényleg sima utána a bőröm. Jó az ára is. Valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

natasha

2014. március 20.

Csodálkozok itt a sok pozitív hozzászóláson,nekem abszolút nem vált be.
Még nem próbáltam a Balea testápolóit,így ez lett az első tesztalanyom,szuper árban van mondom miért ne?
Nos,nekem nincs olyan száraz,pikkelyes bőröm,inkább közepesen száraz,de ez a testápoló semmit nem csinál. Egyenlő a nullával.Mikor bekentem magam,megijedtem hogy ez nem fog beszívódni,vagy mi van,mert egy fehér réteget hagyott rajtam,de idővel beszívódott szerencsére,aztán nyomtalanul el is tünt,mintha nem használtam volna semmit. Az illata jó,bár azt se sokáig érezni,az egyedüli pozitívum,hogy jó árban van. Csalódtam,elhasználom valahogy mert nem szoktam kidobni semmit,sose fogy el ez a hatalmas mennyiség.Többet nem veszek Baleás testápolót.

Nahát fel kell tornáznom egy csillaggal,mert a barátom a minap megemlítette,hogy milyen puha a bőröm.Ettől függetlenül továbbra sem kedvelem,már szinte öntöm magamra,hogy fogyjon már el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Csodálkozok itt a sok pozitív hozzászóláson,nekem abszolút nem vált be.

budapestbank

2014. március 8.

Nagyon jól hidratál, és nyugtatja a bőrt. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

Nagyon jól hidratál, és nyugtatja a bőrt. Én csak ajánlani tudom!

dobolank

2014. január 31.

Jó kis cucc, egyedüli hátulütője a lassú felszívódása és a megunható illata. Jól hidratál, nem tartósan persze, de ezt nem is várom ennyi pénzért. Vannak azért sokkal jobb testápolók, két-három-négyszeres áron feleennyi mennyiség, szóval innen nézve maximális csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 31.

szappanka

2014. január 20.

még mindig nem hiszem el, hogy mennyire szuper ez a testápoló! naaagyon finom az illata, pont tökéletes az állaga, és a hidratáló hatása is ideális. a megfelelő mennyiséget nehéz eltalálni, és akkor aztán hosszú-hosszú percekig kenegethetem, hogy rendesen beszívódjon, cserébe viszont puha, hidratált, szép bőrt hagy maga után, amely a következő tusolásig kitart, zavaró, ragacsos érzés nélkül. hibátlan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

ursus

2014. január 3.

Nagyon jó, de engem eléggé csípett; bár lehet, hogy azért, mert annyira ki volt már száradva a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 3.

Tory666

2013. december 23.

Nem vagyok egy nagy testápoló rajongó, kifejezetten utálom kenegetni magam, de néha muszáj. Ez egy tökéletes testápoló számomra, nagyon tetszik az illata. Jó érzést hagy a bőrön, ahogy beszívja. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó. Örülök az urea tartalmának is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak