Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

nagy.karolina.0723

2013. december 10.

Az első flakont egy érzékeny bőrű barátnőmtől kaptam, neki nem vált be. Nekem viszont abszolút kedvenc lett és azóta mindig talonban van, akárhány szebb vagy illatosabb krém van még mellette, ő marad az etalon. Szeretem az állagát, illatát is, nem zavar, ha nehezen szárad, hatásos, jó ár-érték arány, így megérdemli a max csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

afmz

2013. november 7.

Nagyon jó testápoló. Ezt használom nagy átlagban - ha nem vásárlok hirtelen felindulásból vagy kiváncsiságból más terméket. Finom illata van, puhává teszi a bőrőmet. Hetente két-három alkalommal használom, bőven elég ahhoz, hogy ne száraz, hanem puha legyen a bőröm. Kicsit nrhezen szívódik be, de ez nem tántorít el az újravásárlásától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

henicore

2013. november 4.

Az illata isteni, viszont nekem túl tejes volt és nehezen szívódott be. Ugye ez rendkívül száraz bőrre való ezért nem az én termékem és gondolom ezért nem vált be nekem annyira..:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Nci

2013. október 15.

Mivel napalergiám van, számos testápoló krémet kipróbáltam már, hogy eltüntessem a karomon lévő pici piros pöttyöket. A bőrgyógyász azt mondta, hogy azok a krémek lesznek jók rá, amiben UREA van. Hát akkor még ezt nem lehetett kapni csak a drága BABÉ krémet. Az ára megfelelő, és a hatása számomra kiválló! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Eszter a panda

2013. október 14.

Jó-jó, de csodát ez sem művel. Valahogy többet vártam. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Jó-jó, de csodát ez sem művel. Valahogy többet vártam. :S

vargadio

2013. szeptember 22.

Nagyon szeretem. A többi ureás testápolóhoz képest nagyon jó árban van és gyönyörűen helyrehozta a bőrtüskés karomat, a kiszáradt könyökömet. Tényleg nem egy instant testápoló, nem azonnal szívódik be, de a hatása miatt ezt elnézem neki. Az illatát is nagyon szeretem. Próbálkozom másokkal, de a végén mindig ő a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

nycole

2013. augusztus 13.

Maximum 2 hete használom, de eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Tetszik, hogy urea van benne, és bár nincs extra száraz bőröm, a lábszáramon sokszor észreveszem, hogy ráfér a hidratálás. Nem kenek fel túl sokat, így nem zavaró ha nem szívódik be teljesen. Emellett próbálok rendszeresen radírozni is, mikor mivel, szóval biztos ez is közrejátszik abban, hogy mostanság nagyon finom puha a bőröm. :D Az illata lehetne kevésbé édes, de ezzel ki tudok békülni, ha ilyen szépen teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Totti

2013. augusztus 13.

Nehezen szívódik be, reggelre még érzem hogy csúszós-krémes a bőröm. Az illata egész jó, de nem veszem újra, inkább tovább kísérletezek...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Szeretem ezt a testápolót, bár nem kedvenc, de esélyes egy későbbi újravásárlásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

kovacsrekaa

2013. július 16.

Nagyon jó vétel ! :) Illata isteni, könnyű kenni, a bőröm beissza egyből :) Ma láb szőrtelenítés után felkentem a lábamra, egyáltalán nem csípte, puhává varázsolta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak