Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. november 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

kalmaniki

2013. június 21.

Ez egy nagyon gazdag, nehéz állagú testápoló, ami valóban ápolja a bőrt, viszont nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

siss

2013. június 9.

Jelenleg ezt használom.Teljesen jó testápoló,egyedül az illatával nem vagyok kibékülve,számomra kissé édes.Hatásával abszolút elégedett vagyok,mondjuk nincs nagyon száraz bőröm,engem megfelelően hidratál.Könnyen beszívódik,könnyen kenhető.Biztos fogom még venni.Csak az illata miatt nem ötös.Ára is megfelelő,cserébe nagy mennyiséget kapunk,én a 400 ml-t használom.

Olyannyira bevált ez a testápoló,hogy már a második nagy flakont fogyasztom belőle.Eszméletlenül jól hidratál,én szinte minden fürdés után kenem magam,bár teljesen átlagos bőröm van,de néha hajlamos megviszketni,ha nem kenem magam.A beszívódással sincs problémám,nem kell öt kilót kenni és akkor beszippantja a bőr.Lejjebb írta valaki,hogy mintha feszesítene.Ezt én is észrevettem,pedig semmi ilyesmit nem ígér,mégis sokkal simább lesz a bőrfelszín és a striák is mintha feltöltődnének.25 kiló fogyás nekem meglátszik a bőrömön,de ezzel a cuccal sokkal szebb a bőröm mint eddig bármitől.
Szó,mi szó,ennyire remek testkencém szerintem még soha nem volt.Maradok ennél,nem kísérletezgetek.Pluszban pedig megkapja az ötödik csillagját is,mert az illatát is megkedveltem.Ajánlom bárkinek ezt a testápolót,mert nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

jns.melinda

2013. május 24.

Tényleg lassan szívódik be, bár ez engem pont nem érdekel, húzok rá pizsit (legalább az is jó illatú lesz) aztán majd ráér beszívódni. Bár az is igaz, hogy egy passzos farmer előtt sem használnám. Az illatát szeretem, jól hidratál, és már a med változatnál is azt vettem, amit ennél is tapasztalok, hogy feszesít, jó a narancsbőrre, striát is halványítja picit (kevéske futkosás és torna mellett, persze). Gazdaságos, bár nem használom minden nap (akármilyen jó is egy kence, de testápolózni utálok), bár nem is igényli a bőröm szerencsére, ilyen használat mellett kb. 1 évig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Makk Zsuzsó

2013. április 21.

Ennyi pénzért nagyon jó testápoló ez, akár még a patikai hipoallergénekkel is felveszi a versenyt. Bár én jobban szeretem a gazdagabb textúrájú krémeket, nincs rá panaszom. Jó az illata, de úgy érzem, mintha nem szívódna be 100 %-ig.

Sajnos módosítanom kell az eddigieken, annyira ragad, hogy még másnap is érezni, ezért -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Nicole88

2013. április 9.

A legjobb testápoló, amit eddig használtam. Kellemes az illata, nagyon jól hidratál, bár kicsit lassan szívódik be, de ez nem jelent gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

vador

2013. április 1.

Nagyon szerethető, púderes, virágos, krémes illata van, emlékeztet valamilyen parfümre (valami mainstream cucc, talán Avon). Nem pillanatok alatt, de maradéktalanul beszívódik, még akkor is, ha véletlenül sokat nyomtam. Kéz, könyök és lábszár kenegetésre használom rendszeresen, hibátlanul karban tart mindent, száraz bőrre tetőtől talpig áldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Morci

2013. március 4.

Gondban vagyok a pontozással: az illata és a hatása jó. Viszont annyira úúúúúúúúútálom az ilyen típusú testápolókat, amik a bőrön egy elkenhetetlen fehér masszává alakulnak, amit utána csak masszírozgatok ide-oda... Gyorsan el is ajándékoztam az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

natural_beauty

2013. március 1.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata, habár nem marad meg sokáig, az összetevői nem a legjobbak, ezért nem valószínű, hogy veszek legközelebb, pedig jól teljesít a téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

hardcandy4

2013. január 19.

Azért vettem mert nagyon szeretem a Balea ureás éjszakai krémét, ettől viszont nem vagyok elájulva. Nekem nagyon lassan szívódik fel és annyira nem hidratál mint szeretném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

cutecurly

2013. január 3.

Tetszik. Engem megfelelően hidratált, bár nekem nincs durván száraz bőröm. Az illata kellemes és gyorsan beszívódik. -1 mert van ettől jobb is, igaz nem ilyen kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak