Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emmamma, Módosítva: 2013. november 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Vital+ szérumot kifejezetten a nagyon érett bőr ápolására fejlesztették ki. Hatékony nedvességpotló, magas koncentrátumú hatóanyag kombináció. Kálciumot és szójaolajat tartalmaz, így gazdag Omega-3 és Omega-6 zsírsavakban. Megvédi a bőrt a kiszáradástól, különösen puhává és bársonyossá varázsolja. A természetes összetevők intenzíven és hosszantartóan hidratálják a bőrt.

Ár: 800 , Eladó: Reci81
Állapot: 3/4, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy posta banki utalást követően
lilielli

2019. március 9.

Hát, nem egy spórolós szérum. Az én bőrömre pont annyi kell az arckrém alá, mint amennyit a pipetta felvesz. Ha kevesebbet teszek az arcomra, akkor nagyon kevésnek érzem. Nem túl sokszor használtam még, de nagyon fogy. Nem igazán hidratál, ráncokat se csökkenti. Nem túl jók az összetevők sem. Legközelebb valamilyen természetesebb szérumot veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Elkofen

2018. november 10.

Nem nagy szám ez a termék. Nyáron türhetően hidratál és további előnye, hogy gyorsan beszívódik. Nálam nem hagy sem zsíros sem ragacsos nyomot. Feltétlenül kell használni valami testesebb ápoló krémet mellé, hisz ez csak egy meglehetősen light-os szérum. Pontosabban olyan, mint egy nagyon folyós állagú krém. Extra ápolást és különösebb feltöltő hatást nem éreztem. Tetszetős a csomagolása és nagyon kedvező árú, de nem hiszem, hogy újra veszem. Volt már sokkal hatékonyabb szérumot is. Ez pedig gyengécskén teljesít. Mondjuk kárt sem okoz. Idősebbeknek én nem is ajánlanám, pedig pont nekik lett szánva. Az érett korosztály bőre már sokkal gazdagabb hidratálást+ táplálást igényel. Szóval valami komolyabb pluszt. Ez a termék szerintem ezt nem nyújtja. A Balea Vital ampullák viszont jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Kovcskata51

2018. január 31.

Nem számítok ebbe a korosztályba, de heges az arcom, illetve vannak mimikai ráncaim, ezért elcsábultam.
A csomagolás aranyos, nekem bejön, de inkább csak dizájnos, mint praktikus.
A szérum ár-érték arányban jó, de azért nem kell csodát várni. A ráncocskák és a hegek úgy látom minimálisan csökkenni kezdtek, de ez az egy termék nem elég a cél eléréséhez, inkább kombináltan érdemes használni valami mással együtt.
Az illatát viszont utálom, számomra kifejezetten kellemetlen, de emiatt nem pontoznám le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

A csomagolás aranyos, nekem bejön, de inkább csak dizájnos, mint praktikus.

kjancsa67

2017. december 18.

Az itt olvasottak hatására vettem meg a készítményt. Az ára nem húzós és ez is valami. Az adagolása tetszik, jó ez a pipettás megoldás! Viszont a krém nagyon nehezen szívódik fel és hagy maga után egy kis ragacsos érzést, ezért a kezemről igyekszem gyorsan lemosni (az arcomon nem annyira zavaró éjszaka). Az illata extra szintetikus.A hatása szerintem abszolút nem látható, nem érezhető, fogalmam sincs, hogy mit csinál a bőrömmel....

Alig várom, hogy elfogyjon, biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

Alig várom, hogy elfogyjon, biztosan nem fogom újravenni.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. október 26.

Szuper! Nagyon jó ár érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 26.

Szuper! Nagyon jó ár érték arány.

Csirip74

2017. április 18.

Télen használtam ezt a szérumot esténként a szokásos arckrémem alá. Meglepően jól felszívódott, az illata is tetszett. A pipettás kiszerelés jó ötlet, viszont nem ér le a cső az üveg aljáig, úgyhogy egy kicsi benne maradt, nem tudtam a végét kiszedni. Árban, hatásban remek, a bennmaradó krém miatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

szilikon

2017. február 28.

Egy hónapja használom, ugyan csodát nem kell tőle várni, de a dolgát teszi szépen.
Az apróbb ráncokat kitölti, jól hidratál, nekem a hialuronos termékek amúgyis nagyon beválnak.
Reggel és este is használom krém előtt. Nagyon szeretem, hogy gyorsan, könnyen beszívódik.
Újra fogom venni, ha elfogy. Most úgy látom, napi két használat mellett 2 hónapig tart ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Lanie

2016. november 10.

Én sem kifejezetten tartozom ebbe a korosztályba, egyszerűen csak nem tudtam ellenállni az összetevők listájának. Szegény bőröm extra törődést igényel, nem is egyenletes, pattanásos, vízhiányos, miteszeres, kipirosodásra hajlamos és még sorolhatnám a listát azzal mennyi de mennyi gondom akad vele amit ezer féle termékkel igyekszem orvosolni (persze tudom, hogy ez a szérum nem gyógyír minderre de!)
Nos én őt krém előtt használom egy órácskával. Könnyű a felvitele, még épp hogy eloszlattam, már magába is szívja a bőröm, annyira könnyed, annyira lágy. Úgy érzem, könnyen lélegzik alatta a bőröm, szereti magába szívni, kellemes viselni és táplálja is kellőképpen. Szívesen venném újra ha elfogy, nagyon olcsó, nagyon kellemes, nem csak az idősebb korosztálynak hanem azoknak is akiknek a bőrük több törődést igényel mint az esti krémezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

illesbb

2016. július 29.

Igaz, nem biztos, hogy az én korosztályomnak kellene ezt használni, de még kora tavasszal mégis kipróbáltam. Szerintem nagyon jól hidratálja a bőrt, gyorsan beszívódik, nagyon kellemes az illata. Nekem ez lenne a tökéletes szérum, de nagyon gyorsan elfogyott a többi eddig használt szérumhoz képest. A kiszerelése pedig a másik probléma..addig nem is volt vele gond, amíg nem értem az aljára. Az utolsó cseppeket szinte lehetetlen kiszedni belőle. Ettől függetlenül lehet, hogy újra fogom majd valamikor venni, mivel tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

FaithGunn

2016. május 16.

Ugyan nincs "nagyon érett" bőröm, de az alábbi értékelések alapján gondoltam megelőzés céljából veszek egy ilyet. Azóta a harmadik üvegnél tartok. A picike vonalakat is kisimította a szemem alatt, nem zsíros, gyorsan beszívódik. Remek kis szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol