Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Az érett bőr igényei szerint kialakítva. A Balea Vital szövet arcmaszk azonnal friss bőrérzetről gondoskodik. Csökkenti a ráncok mélységét* és intenzíven hidratálja a bőrt.

• Kipárnázza a finom vonalakat és kisebb ráncokat.
  • Az agránolaj gazdag esszenciális zsírsavakban, kényezteti és ápolja a bőrt
  • A hialuronsav hosszantartó hidratáltságot kölcsönöz
  • A B5 provitamin bőrnyugtató hatású ás támogatja a bőr megújulási folyamatait

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Sunnyvagyok

2018. március 16.

Úgy mentem a DM-be, hogy veszek valamilyen arcmaszkot, mert úgy érzem igényli a bőröm a plusz törődést. Akkor pillantottam meg, hogy lehet kapni ilyen fátyolmaszkot is, amit még nem próbáltam azelőtt.
Bár nem az én korosztályomnak való, arra gondoltam, hogy 29 felé közeledve megelőzésként jól jöhet!

Maga a maszk bőségesen át van itatva szérummal, annyira, hogy a zacskóból a kezemre is tudtam kikaparni, így egyúttal azt is hidratáltam! :)
Tetszett, hogy a maszknak van szemre való kis része is, amit ki is használtam, így relaxáltam vele bő 3/4 órát.
A szérumot szépen beitta a bőröm, a felesleget belemasszíroztam, bár nagyon zavart a tapadós érzés utána és a határán voltam annak, hogy arcot mosok, de mivel este volt, így inkább hagytam tovább hatni.
Ha nappalra használtam volna el, akkor biztosan lemosom a maradékot!

A hatása tényleg jó, szépen kisimít, feltölti a bőrt. Bár mivel nem vagyok ráncos, így túl nagy változást nem láttam, de érezhetően hidratált lett tőle az arcbőröm.
Sajnos ami zavaró volt a maszkkal kapcsolatban, az az illata. Egyrészt azért mert nem tetszett, így nagyon elviselhetetlen volt az orromnak, másrészt erős is! Nagyon tudnék örülni egy illatmentes verziónak! :)

Ennek ellenére még biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Ha nappalra használtam volna el, akkor biztosan lemosom a maradékot!

Ennek ellenére még biztosan újra fogom venni!

pigglypig

2018. március 4.

Nagyon bejött, ennyi pénzért ajándék :) Az összetevőlista végén az a kis illatanyag szerintem néha belefér, ha azt nézzük, milyen szuper kisimult, feszes bőrt kapunk cserébe! Drogériás viszonylatban figyelemre méltó. Az egyetlen, amit nem értek, az a szemre való kis lifegő rész, azt sosem fogom feltenni, így viszont zavaró. Legközelebb, ha veszek akkor levágom használat előtt azt a két kis bigyuszt. Ja, és plusz pont, hogy nem TOCSOG a krémben a maszk, végre pont a megfelelő mennyiség van rajta, én így szeretem. Egyszer használom a fátyolmaszkokat, szerintem nem túl higiénikus többször felrakni őket, egy használatra pedig ennyi a megfelelő adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Tymy181

2018. március 4.

Elég sok fátyolmaszkot próbáltam már, és ez az egyik kedvencem :) A Baleás maszkok általában apró pattanásokat okoznak nállam, de ezzel a temékkel ilyen bajom nem volt. A maszk nekem viszonylag jól illeszkedik, a cucc is elég rajta, sőt annyi van rajta, hogy kétszer is fel tudom használni, ha szépen visszarakom a csomagolásába. A hatását tekintve azt mondtanám, hogy ilyen rapid megoldás. Nagyon szép kisimult, élettelteli lesz a bőröm a használat után, de sajanos csak pár óráig marad meg ez az eredmény. Mivel szerintem egyik fátyolmaszk sem képes hosszútávú hatást elérni, így ez miatt nem vonok le csillagot. Összességében egy nagyon jó maszkról van szó, ha megyek valahová előtte felteszem, és a smink is jobban mutat az arcomon. Senki ne várjon tőle nagy WoW hatást, de érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

mjjmoa

2018. február 14.

Ez a maszk valami isteni. Zsíros a bőröm, dehidratált. A maszk használata után kisimultabb az arcom és órákig megmarad az a friss érzés! Nem okoz pattanásokat! Pedig hajlamos rá a bőröm. Én mostanában mindig veszek belőle és a beauty effect hyaluronsavas társából is. Heti 1x-2x használom. Annyira jó, hogy nálunk is lehet már kapni szövetmaszkokat és nem koreából kell mindig rendelgetni. Persze van amit megér onnét venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

zorica85

2018. január 21.

Első fátyolmaszkom, ma használtam először, de holnap rohanok is venni még belőle, mert nagyon bevált. Hűs érzés volt amikor feltettem, picit nagy a maszk nekem de nem vész, tovább hagytam fent így alaposan beszívódott. A halványabb ráncokat feltöltötte, az egész arcom jobban mutat most. Finom, de nem erős az illata, én a hatásával is maximálisan elégedett vagyok. Ennyi pénzért tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

vszidonia

2018. január 5.

Több szövet arcmaszkot próbáltam már, ez nagyon bevált. Örülök neki, hogy Koreai, mert arcápolásban ezeket a termékeket részesítem előnyben. Kellemes viselet, árban verhetetlen, szépek az összetevői. Az apróbb ráncokat kisimítja, megfelelően hidratál. Mindig van belőle itthon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Nicu

2017. november 18.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. Maga a maszk méretre majdnem pont jó, csak az államnál nagy egy picit. Masszív, nem szakad, jól át van itatva a tömény krémmel. A tasakban alig volt még. Könnyen felraktam, kicsit hűsítő érzést éreztem közben, de nem csípett, nem irritált, és utána sem voltam kipirosodva. Maradt még krém az arcomon, azt eloszlattam a nyakamon és a dekoltázsomon. Mintha feszesebb lett volna a bőröm, a homlok és a száj körüli ráncokat enyhítette, puha lett a bőröm, feszesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

birdie

2017. november 18.

Nem tudom más hogy van vele, de én örülök, hogy a boltokban is megjelentek már a különféle fátyolmaszkok. Könnyen beszerezhetők és Baleások árban verhetetlenek. Ez a második, amit kipróbáltam a fekete szenes után.
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem is szaporítom a szót. Maximumot csak azért nem adok, mert ahogy más is írta, a hatása azonnali, de nem tart ki másnapig. És mivel a fekete szenesnek maximumot adtam, ezért ez csak négyet érdemel emiatt.
De tényleg remek S.O.S. maszk "fontos" megjelenés előtt, úgyhogy mindig lesz belőle itthon. Puha, feltöltött arcbőr, ragyogó arcszín. Ezt nyújtotta nekem és ennyi kell a tökéletes megjelenéshez. Szebben mutat utána (rajta) a smink is. Csak kár, hogy másnap már nem látszik. De azonnali hatás elérésére tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Hamarv

2017. november 15.

Este tettem fel, reggelre pici, de gyulladt pattanások lettek az arcomon legalább 6-7 db. Egy lett annyira gyulladt, hogy nyomkodni kellett este, a többiről a csodaszereimmel letudtam húzni a gyulladást. Semmi új dolgot nem használtam vagy ettem, rá gyanakszom... Nem mondanám kifejezetten érzékenynek a bőröm Deciem és La mer cuccokat használok rá, lehet elszokott a bőröm a silány minőségtől. Ha valaki semmit nem használ csak néha feldobna egy maszkot annak lehet jó, de másnak nem ajánlom. WC papírért mentem be a dm-be gondoltam mi bajom lehet tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

CeCeDrake

2017. november 6.

Régóta My Hsin-Ni maszkokat használok. Közben kipróbálok mást is, pl legutóbb szintén a Balea újdonságait, a gyümölcsös maszkokat, pontosabban csak a dinnyéset, a többihez nem nyúltam és tovább is adtam. Aztán az itteni vélemények alapján megvettem ezt. Hatását tekintve a kaviáros My Hsin-Nihez tudnám hasonlítani, talán még jobb is, azt viszont árban veri.
Egy hosszú nap után áldás a bőrnek. Olyan üde pofit varázsol, látható és érezhető a hidratáló hatása. Sok munka, sok stressz és még több munka mellé nagyon ajánlom, meg egyébként is.
Viszont nálam a fent említett jól bevált maszkok hatását nem tudja felülmúlni, viszont az árához képest igenis jó! Vettem még belőle 4-et, de szerintem többet is fogok.
Az illata kicsit zavart, de elhanyagolható tényező, a hatása a lényeg.

Update: elhasználtam mind és még vettem jónéhányat.
Ez olyan instant maszk. Nem este, hanem reggel használom. Arctisztítás után felhelyezem, teszek-veszek, kávézok, negyed óra, majd leveszem és hagyom beszívódni, aztán jöhet a szérum meg az arckrém.
Hétfőn a legjobb 😂 Mindig azt kérdezik a kollégák, hogy wellness volt-e hétvégén, mert olyan az arcom. Csütörtök-péntek körül szoktam még bevetni, 300 Ft-ért gyakorlatilag ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Az illata kicsit zavart, de elhanyagolható tényező, a hatása a lényeg.

Update: elhasználtam mind és még vettem jónéhányat.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az Afrikában honos majomkenyérfa (más néven afrikai baobabfa) magjának a kivonata. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segít megvédeni és regenerálni a bőrt és a hajat az UV sugárzás okozta károsodástól.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak