Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mary13, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Szlikon mentes vitalizáló sampon citromfű és zöld menta kivonattal normál és enyhén zsíros hajra.

alexandra326

2016. május 10.

Ahhoz képest, hogy elvileg zsíros hajra van..már kb. másnapra zsíros tőle a hajam, amin egy kis száraz samponnal szoktam segíteni, de csak azért, mert nem szeretek semmit kidobni. Alig várom, hogy elfogyjon. Nem habzik jól, sok kell belőle. Az ára az egyetlen pozitívum, de ettől eltekintve jónak tartom a Balea termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

ava

2016. május 4.

Nincs gondom a hajammall,de hajtőnél már kicsit zsírosodik két nap mulva,így mániákusan mosom,nem ront rajta,jó illatú,friss,olcsó.Nem lett zsírosabb,korpás sosem volt,még kifésülni sem nehēz utána.Egészséges haj számára teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

ALettah

2016. május 3.

Az én enyhén zsírosodó hajammal jól kijött. A szilikonmentessége miatt a mosás utáni fésülés nehézkes, de ezt nem róvom fel hibának egy direkt szilikonmentes samponnál, én utána kifésülést segítő sprayt használok, és így nincs is semmi gond. Az illata kellemes, friss, de csak a mosás alatt érződik. Bő, selymes habot képez, megfelelően tisztít. Minden harmadik nap szoktam hajatmosni - ennyi időt simán lehúzok ezzel a samponnal is. Egy átlagos termék, de ebben az árban szerintem nehéz jobbat találni nála :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

fdorottya

2016. április 27.

Valahogy nekem ezek a Balea-s termékek nem jönnek be. Az egyébként is szíros hajamat még jobban zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Mandarinka

2016. április 27.

Többször is újravettem,szeretem a friss illatát.Én "előmosónak" használom és utána egy Selective sampont hasznalok.Igy a hatasarol nem tudok beszamolni. Nekem sokáig elég,ahhoz kepest h elég híg és elég sok kell belole. Önmagaban is hasznaltam már,megfelelt de 3x is kellett mosnom mire tisztanak ereztem a hajam.
"Előmosónak" megfelel,de önmagaban en nem hasznalnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

"Előmosónak" megfelel,de önmagaban en nem hasznalnám.

Cherryeszti

2015. október 20.

Hát nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódnom kellett. Nagyon zsírosodik a hajam és amúgy is 2 naponta mosom, de nagy küzdelem árán fél éve legalább a korpát legyőztem. Eddig. Ez a sampon visszahozta ugyanis és semmivel sem zsírosodik lassabban a hajam, mint más, nem zsíros hajra való samponoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Szozs

2015. október 3.

Hát nagyon nem jött be sajnos, nagyon lelapult tőle a hajam és ugyan úgy zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Vaslady

2015. szeptember 23.

Valamikor régen,igy kezdödik a történet,olcsó sampont vettem,amitől az egyébként is zsirosodásra hajlamos hajam,még zsirosabb lett.
Na,itt elhatároztam,akkor csak a drágább samponokkal próbálkozom.
L orealt használtam,de mivel mostanában nem látom a boltokban,igy valamit vennem kellett.
Segitségül hivtam,az egyik eladónőt,segitsen már,mert nem találok,zsiros hajra való sampont,az ismert drágább márkák között!
Volt itt már minden,fénytelen hajra,szálkásodásra hajlamos hajra,festet,normál,érzékeny,száraz stb hajra....de zsiros tipusu hajra semmi.
Az eladónő is elkerekedett szemekkel nyugtázta a DM-ben hogy ez már hihetetlen,tényleg nincs....
Én már kinomban kibékültem lelki szemeim előtt már a a loreal festett hajra samponnal,igen a bordo szinűvel,mignem kezembe nyomta ezt a kis drágát,én meg fancsali képpel néztem,most komolyan....ezt?
Ő erre:
Nézze nincs 1 euro sem,nagyon olcsó,legfeljebb ha nem lesz jó,kidobja és igy még sajnálni sem fogja.
Hazahoztam,pontosan 0.99 centet fizettem érte.
És kérem szépen,kellemes meglepetés ért.
Tudni kell,hogy 3 naponta mosom a hajam,és ő is kibirta ezt a napot,nem tapadt,nem zsirosodott a hosszu hajam,el is ámultam.
Szépen tisztit,bár kevésbé habzik,de szépen csillog tőle a hajam,arről már nem beszélve,hogy hajvégápoló nélkül is simán ki tudom fésülni.
Szoval jár neki az 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Na,itt elhatároztam,akkor csak a drágább samponokkal próbálkozom.
Ő erre:
Hazahoztam,pontosan 0.99 centet fizettem érte.
És kérem szépen,kellemes meglepetés ért.
Szoval jár neki az 5 csillag :)

tulipánfa

2015. szeptember 23.

Nem szeretem a szilikonmentes hajápolókat, de ki akartam próbálni egy olcsóbb sampont, mert a drágábbak közül sem vált be egyik sem.
Ebben kellemesen csalódtam, nem csinál semmi különöset igazából, de elég jól tisztít, megfelelő balzsammal szép lesz a hajam tőle. Persze ugyanúgy 2 naponta meg kell mosnom, de már letettem róla, hogy ezen bármelyik sampon változtatna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Mary13

2015. augusztus 21.

Hajat 2x samponozok és kellett a head&shoulders mellé egy olcsóbb,amivel "előmosom" a hajam és mindenképp valami frissítőt szerettem volna. Ezt láttam jó áron és kiszerelés is megfelelt. Különösebb hatást nem érzek,amit kell azt megcsinálja,tisztítja a hajam és nem lesz korpás tőle ami nekem nagyon lényeges,nem zsírosodik jobban a hajam tőle. Szóval az árát szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.