Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verus, Módosítva: 2016. április 28.

Kategória:   Samponok

Szilikon mentes, hajdúsító hatású, kellemes jázmin és meggy illatú sampon.

r.rekaaa

2015. február 4.

Szeretem ezt a sampont. Csodát nem csinál ugyan, nem lesz tőle dúsabb a haj, viszont nem szárít, könnyen kezelhető lesz a haj. Próbáltam már sokkal drágább samponokat is, én merem állítani, hogy ez semmivel nem rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Vivó

2015. január 8.

BORZASZTÓ!!! Az illata fogott meg és mivel ilyen olcsó így vettem belőle egyet. Még sosem volt Balea samponom, de szerintem nem is lesz többet. Nekem alig habzott, 3x kellett megmosnom vele a hajam mire valamit "teljesített". Nem tisztít rendesen és kezelhetetlen, gubancos lett tőle a hajam. Egy régi használt seprűre hasonlított a hajam a használata után. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

senskin

2015. január 3.

Kellemes illatú, jól tisztító sampon. Nem volt semmi gondom vele, ha a kezembe akad veszek belőle. Érdekes módon előnye nálam, ha ezt használom később kezd a hajam zsírosodni. Ár/érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

Underbelly

2014. december 24.

NemSzeretem, egynek elmegy, de tuti nem veszem újra.
Jól habzik, szépen tisztít is, az illata is jó (mondjuk csak hajszárításig, mert addigra elillan).
Viszont a volumen hatásból én semmit sem érzékelek, és gubancosítja is a hajam.
Nem szeretem utána a hajam állagát, hamar zsírosodik tőle, fénytelen és össze-vissza száll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

NemSzeretem, egynek elmegy, de tuti nem veszem újra.
Viszont a volumen hatásból én semmit sem érzékelek, és gubancosítja is a hajam.

MrsCarter

2014. december 21.

Írtó olcsó sampon, és nagyon vavavum eredmény!! egyszerűen imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Írtó olcsó sampon, és nagyon vavavum eredmény!! egyszerűen imádom :D

redheadvrouw

UP 11.18:
Nekem ez lett a kedvencem a 4 általam használt Balea sampon közül. (A vérnarancsostól úgy néz ki hamarabb zsírosodik, mint 3 nap.) Az illatát egyszerűen nem tudom megunni, és pont pár napja dicsértek meg, hogy milyen fényes a hajam! Már szárításkor feltűnt nekem is, hogy milyen ragyogó, hirtelen meg is ijedtem, hogy nem mostam ki jól a sampont.:) Szóval harmadszorra is újra fogom venni.A hajam egyébként iszonyatos mennyiségű, hosszú, vastagszálú, festett, a töve gyorsan zsírosodó míg a hajvégek szárazak. Aki ilyen hajtípussal bír, annak bátran ajánlom.

2014. ápr.: Nálam teszi a dolgát. Jól habzik, tisztít, fincsi az illata, kár,hogy nincsen balzsam párja.3 napig bírja a hajam a következő hajmosásig és az nálam már jónak számít.Felváltva használom a vérnarancsos és citromfüves Balea samponnal, nehogy bármelyiket is megszokja a hajam, mert nagyon beválik ez a termékcsalád.Talán a vérnarancsos egy picivel puhábbá teszi a hajam, de most hajvágás előtt brutál száraz, meg amúgy is száraz, a fügés hajpakolást használom minden hajmosás után, de majd később nyilatkozom erről. Plusz pont, hogy én érzékeltem a hajdúsító hatást is, pedig nekem alapból sok és dús a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

UP 11.18:

siss

2014. november 18.

50 ml-s mini kiszerelés volt meg nekem.Elcsábított a szuper illata,de nem vált be a sampon.Még jó,hogy nem nagyot vettem.Habzásával nekem nem volt problémám,tisztított is rendesen,könnyen ki tudtam fésülni a hajam,pedig balzsamot sem használok.Frissen mosva elment,de másnapra olyan szinten lett tőle zsíros a hajam,mint aki egy hete nem mosta volna meg legalább.El sem használtam,még ez a pici is pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

liljaa

2014. november 18.

Egyenes, zsírosodásra hajlamos, vékonyabb szálú, de sűrű, festetlen hajam van, hasonló adottságúaknak bátran ajánlom kipróbálásra. Dúsító hatást nem vettem észre, de eszméletlen fényes a hajam, mióta ezt használom. Nem zsírosít, nem szárít, nem okoz irritációt, biztos, hogy újraveszem még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

bonbon5

2014. november 6.

Aránylag vastag szálú és könnyedén zsírosodásra hajlamos a hajam. Annyi egy elvárásom 1 sampontól hogy tisztítson és kellemes (ne legyen büdös) az illata. Hát az illata kellemes de úgy szárítja a hajamat. Ettől a sampontól a hajtövem zsíros a hajvégem pedig extra száraz lett. Nagyon olcsó de ez még ha ingyen lenne akkor sem kellene kategória. Az illata miatt 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Cicuu

2014. október 4.

Nekem bevált,szépen tisztít és sokáig megmarad az illata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

Nekem bevált,szépen tisztít és sokáig megmarad az illata. :)

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.