Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verus, Módosítva: 2016. április 28.

Kategória:   Samponok

Szilikon mentes, hajdúsító hatású, kellemes jázmin és meggy illatú sampon.

Mignon89

2014. augusztus 19.

Szeretek kísérletezni a samponokkal, bár már megtaláltam a nekem leginkább megfelelőt, de mindig arra gondolok, hogy lehet, hogy ez vagy az jobb lesz nála. Nem szoktam Balea samponokat használni, de ennek adtam egy esélyt az illata miatt. Igaz, hogy szépen tisztít és nagyon jól habzik, de ennél több jó tulajdonsága nincs... szárítja a fejbőröm, amit már mosás közben érzek, kicsit irritálja is... még az almaecetes öblítés sem segített rajta, tiszta gubanc, szárítás után pedig kezelhetetlen, száll, fénytelen, sehogy sem áll és szálkás a hajam... a dúsításhoz pedig köze sincs... semmiképpen nem szeretném még egyszer ilyennek kitenni a hajam, hiszen próbálok úgy vigyázni rá, mint a két szememre... talán ricinus kimosására majd elhasználom a jól tisztító hatása miatt, de úgy, hogy a mosást az eddig jól bevált samponommal fejezem be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Zöldii

2014. augusztus 8.

Dúsító hatása valóban van,viszont szőke hajamat,nagyon szárította és szálkásította még balzsam használata mellett is. Nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

lollippi

2014. július 16.

Hosszú ideje használtam, azt hittem, jó, de az utolsó pár hónapban azt éreztem, szárítja a hajam, durva tapintású lett, a balzsam javított csak a helyzeten, de gondoltam, kipróbálok valami mást helyette, és hatalmas javulást mutatott már egy használat után. Ez pedig ment a kukába... Mondhatni, normál hajam van, zsírosodni szokott, ez viszont - ahogy írtam - kiszárította, roncsolta...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

Charis

2014. május 3.

Az illata tökéletes, de nekem nem jönnek be a szilikonmentes termékek, ahogy ez sem. Tartós használat után elkezdett hullani a hajam (sosem volt ilyen előtte) és rettenetesen kiszárította. Amikor meglátta a fodrászom, azt mondta nem tudja mivel mosom, de azonnal hagyjam el, mert ilyen csúnya, fénytelen, száraz sosem volt a hajam. Amióta elhagytam és visszatértem a szilikonos termékekre, rendbe jött a hajam, de nagyon nagyon sok idő kellett hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 3.

Dius1991

2014. április 6.

Ricinusolaj kimosására használom, arra tökéletesen bevált. Nem vettem észre különösebb változást a hajamon, arra jó, amire nekem kell. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

s_kitty

2014. január 26.

Ez nálam egy tipikus 1x vevős, sima sampon. Nem volt se jó se rossz tulajdonsága, nem művelt semmit a hajammal azon kívül, hogy tisztította, az illata pedig a végére már irritált is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

lavander

2014. január 26.

Hú, hát én alapból szeretem a márkát, de ez nagyon nem jött be. Amikor először hajat mostam vele és megszárítottam közvetlen utánna tiszta korpa volt a hajam, pedig minimálisan szokott csak korpásodni. Én inkább a Balea Professional samponokat ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 26.

princess94

2014. január 19.

Hmm:) tegnap megvettem és ma már ki is próbáltam:) nem rossz kis sampon! Én a kókuszos balzsamját használtam hozzá és teljesen megvagyok elégedve. Szerintem megérdemli az 5öst

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

manocskaH

2014. január 19.

Én kétszer is megvettem, nem volt vele semmi problémám, kicsit szárított, de nem volt vészes. Az illata jó volt, a csomagolása is tetszett, a hajam nem hullott tőle, ez volt a második szilikonmentes samponom az Alterra után, és jól tisztított. Ja és nekem sokáig elég volt, nem kell belőle sok, mert jól habzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Tincsa

2014. január 18.

Én személy szerint IMÁDOM a balea termékeket, de ennél rosszabb samponnal még nem találkoztam. Nem habzik, csak pihic, száraz érzés mikor mosom a hajam, olyan lesz mint a szénakazal :( És hajmosás után olyan érzésem van, mintha nem is mostam volna hajat...A nagyon jó illat és ár miatt 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.