Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verus, Módosítva: 2016. április 28.

Kategória:   Samponok

Szilikon mentes, hajdúsító hatású, kellemes jázmin és meggy illatú sampon.

lubi

2014. január 9.

Soha többet :(
Megvettem, mert tetszett az illata, nem volt drága, vékony szálú hajam van, gondoltam jó lesz..szárított, nagyon nagyon gubancolta a hajamat, rengeteg balzsam kellett hozzá, nem is dúsított, inkább lelapult a hajam. az illatát sem lehet sokáig érezni.. szóval nem vált be, nagyon nem. Keresem még az igazit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Soha többet :(

zsannasko

2013. december 1.

Nagyon finom az illata, szerettem. Sajnos az én kényes, száraz hajamat tovább szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

inkacska

2013. november 12.

Bár nálam volumennövelésre nem volt szükség,az illata miatt,egyszerűen muszály volt megvennem.:) A kókuszos 2 perces hajkúrával együtt használom(néha)...de ha nagyon sietek és nincs időm pakolásra akkor is tökéletesen kitudtam "bontani" a hajam...egy ideig.Szerintem a hajam megunta,mert minden szép és jó volt,de a 2. flakonnál a hajammal nem lettek jóba...így mivel még van belőle egy fél flakon azt elhasználom,de ezután más sampon után kell néznem.Hozzátenném,ez csak akkor van,mikor pakolást nem használok... :/ Viszont az illatát,állagát imádom és sokat sem kell használnom a félhosszú hajamra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

tavikacsa

2013. október 26.

Nekem nagyon nem vált be. Alapvetően szeretem a Balea termékeket a jó ár-érték arány miatt, ezért vettem meg ezt is. Az állaga szerintem túl híg és nem is habzik eléggé. Ha rendesen meg akarom mosni a hajam nagyon sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Vetekszik a fügés társával, de nagyon. :D Még egy-két használat, és eldöntöm, melyik a jobb, ez egy picivel jobban teljesít, mert bár minimálisan, de tényleg van egy kis dúsító, hajtőemelő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

reka333

2013. augusztus 26.

Jelenleg ezt használom, tényleg jó az illata, nem zsírosítja a hajam, inkább szárítja kicsit, de ez balzsam használatával kompenzálható, amit amúgy is használok. A samponnak köszönhetően nem lenyalt a hajam már egy nap után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Wiwike

2013. augusztus 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg,nos nem olyan rossz,nem tudok a balea termékeihez negatív véleményt fűzni. Jók a samponok de eddig nem nekem találták ki őket,tegyük hozzá,hogy problémás is nagyon. Viszont az illatáért és a szép rózsaszín csomagolásért 3-ast adok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

nikki.the.boo

2013. augusztus 14.

Jaj nekem ő a nagy szerelem, már hónapok óta. Nem zsírosítja a hajam, szép élettel teli lesz, és az illata sokáig érződik. Ár érték arányban is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

sweetnika77

2013. július 25.

Fú nekem nagyon nem jó jobban száritja a hajam mint pl a wu2.Mivel csak ritkán használok balzsamot lehetetlenség kifésülni a hajam,bár az enyém festett,ez is lehet az oka.De az illata isteni,és nem vészesen zsirosit ezért 3pontot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 25.

Glara

2013. július 7.

Szeretem ezt a sampont, a normál hajamra teljesen bevált. Plusz pont, amiért valami furcsa módon egyenesít kicsit a hullámos hajamon. Jól tisztít, megfelelően habzik, finom az illata, szilikonmentes. nekem ennél nem is kell több. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.