Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verus, Módosítva: 2016. április 28.

Kategória:   Samponok

Szilikon mentes, hajdúsító hatású, kellemes jázmin és meggy illatú sampon.

kim88

2013. július 7.

Szerintem árához képest rendben van a termék. Jó az illata, jól tisztít, talán kicsit dúsít is. Nekem konkrétan szárította a hajam, de az olcsóság miatt elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

lidérc.

2013. július 4.

Nyárra vettem elpancsolós samponnak, ne a drágább samponomat használjam ha úgy is naponta vagy kétnaponta hajat mosok. Olcsósága miatt választottam. Az illata az isteni :o Minimálisan megmarad az illata, viszont picit kócol. Kicsit meg is emeli a hajam, jól habzik..öm és jól tisztít :) Majd meglátjuk később hogy teljesít, most még teljesen megfelel. Kíváncsi vagyok meddig bírná ki vele a hajam :) Most még 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

Dorcsa

2013. május 26.

Hetente kétszer, ritkán 3X mosok hajat, ezzel a samponnal maradt a kétszeri, tehát volt már rosszabb samponom. Már letettem róla, hogy lesz olyan sampon, amivel legalább egy napot tudok még nyerni.
Nagyon jó illata van, kétszer mosom át vele a hajam egymás után. Jól tisztít, nem lettem korpás tőle és nincsenek "szöszmaradványok" a hajamban (nem úgy mint a koffeines schauma esetében :/ )
Ára is nagyon jó, hajdúsítást nem vettem észre, viszont nálunk gyorsan fog, mivel huginak és nekem is derékig érő hajunk van, de egy 300 ft-os samponnál ezt nem bánom.
Ha véletlenül nem használok balzsamot utána, akkor sem száraz a hajvégem, ez nagy pozitívum nálam.
Nálam négyesre vizsgázott, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Nálam négyesre vizsgázott, szerintem újraveszem.

petra.simko

2013. április 15.

Sajnos nekem is 3 nap után már zsírosodott tőle a hajam, de az illata nagyon jó, csak sajna samponnak nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

szabonikolett120

2013. április 4.

Én 1x használtam eddig.Tegnap hajat mostam és ma megint moshatom meg mert nagyon lapos a hajam és zsíros is.Mosás közben sem érzem,hogy tisztítana :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

ginaaa91

2013. március 25.

A legutóbbi vásárlásnál ezt a sampont választottam, mert eddig az összes Balea sampont szerettem. De... ez valahogy nem vált be, az illata tényleg jó, dúsítást nem tapasztaltam, és hamarabb is zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

olin

2013. március 25.

Az illata nagyon kellemes, de tényleg túl hamar lelapul tőle a haj, tartását veszti és mosatlan hatást kelt. Hajmosás közben sem érzek túlzott tisztító hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Lovrencsics Vivien

2013. március 9.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Nagyon jó!

tittus

2013. március 5.

Ami jó benne, hogy olcsó és finom az illata. Az állagával is meg vagyok elégedve, tetszik, hogy átlátszó (vagyis nincs benne színezék) és szilikonmentes. Hamar felhabosodik és alaposan tisztít. Viszont érezhetően szárítja a hajam, már mosás közben is érzem, hogy nem olyan selymes. Eddig kétszer használtam, a zsírosodást nem befolyásolta, viszont nagyon kiszárította a fejbőrömet, korpás lett :c és a hajvégeim is nagyon betöredeztek balzsam és hajápoló olaj mellett is (eddig is ezeket használtam, és nem töredeztek a hajvégeim) !! Úgyhogy többet hajmosásra nem használom, viszont ecsetmosásra kitűnő, mert nagyon jól tisztít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

rozuska

2013. március 5.

Nekem még a mosás utáni harmadik napon is szép és fényes a hajam. És ami a legfontosabb, nem zsírosítja, ráadásul úgy, hogy én még mindig minden nap sapkát hordok. Klassz, szerintem most egy ideig ennél maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.