Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verus, Módosítva: 2016. április 28.

Kategória:   Samponok

Szilikon mentes, hajdúsító hatású, kellemes jázmin és meggy illatú sampon.

kovacsvecaa

2013. február 24.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, igazából naponta moshatnám, sokmindent próbáltam, semmi sem vált be és rájöttem, hogy felesleges megvenni a drága samponokat, ha kétnaponta úgyis hajat kell mosnom. Olcsó, flakonban isteni az illata ezért választottam. Ez a második flakon, amit elhasználok, de igazából semmi extra, a hajamon nem érzem az illatát, balzsam nélkül nem könnyíti a hajfésülést hajmosás után. Szóval igazából semmi, de az ára miatt valószínűleg harmadjára is megveszem. És várok a csodasamponra, ami lehetővé teszi, hogy a heti 2 hajmosás nekem se maradjon álom.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

anitram

2013. február 16.

Nem álmaim samponja, de mivel hosszú hajam van és 2szer mosom, elsőre megteszi. Olcsó, jól tisztít. Ennyi pénzért szerintem többet nem is várhatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Dóry

2013. február 5.

az ára kedvező és az illata is isteni. Viszont nekem sem vált be. Rettenetesen szárítja a hajamat. a két csillag csak az illata miatt jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Szofi

2013. január 8.

Nagyon jól tisztít, nem zsírosít jobban, nem javít a zsírosodáson, illata nekem olcsó de ez egyéni probléma, teljesen jó cucc olcsón. Ennyi. De még naivan keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

stella06

2012. december 26.

Nálam sajnos nem működik. Szárítja, majd hamar be is zsírosítja a hajamat, a nyakamon pedig valamilyen okból nagy pattanásokat okoz...:( Illata alig van, én legalábbis nem érzem. A kettest azért adom meg neki, mert legalább rendesen tisztít (szemben egy korábban próbált másik Balea samponnal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

bogárkabogárka

2012. december 5.

Én zsucca hozzászólásához csatlakoznék: azt hiszem, nagyon esélyes, hogy hosszabb távon maradok ennél a samponnál! Imádom! Az illatát, az árát, amit csinál a hajammal (puhább és picit talán dúsabb is)!
Nekem is kevésbé gyorsan zsírosodik a hajam, mióta őt használom, de nem tudom, hogy neki köszönhető-e, mert újabban elkezdtem használni a vaddisznósörte hajkefémet és én inkább rá gyanakszom, valószínűleg a kefe használata miatt nem zsírosodik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

szatmarijuli

2012. december 4.

Nálam sajnos semmiylen hatása nincs, se negatív,s e pozitív. Remek ár-érték arányú, jó illatú sampon, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Verus

2012. november 2.

Már hetek óta használom, nagyon kellemes az illata, elég jól habzik is, kevés is elég belőle. Valamivel dúsabbnak érzem utána a hajam, és puhának is mondható, de sajna ugyan olyan hamar zsírosodik a hajam utána. Nem érzek nagy különbséget e között és egy szilikonos sampon között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.