Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás vitamin formulával. 24 órás volumen hatás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

scbellie

2015. június 9.

Borzalmas, nekem nagyon nem vált be :( A hajam megkeménykedik tőle és szálkás tapintású lesz. Sajnos nekem ez nagyon nagyon nem vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

boltkoros

2015. március 1.

Nem csodaszer de én időről-időre azért csak visszatérek hozzá 😊 Nem lesz ragacsos tőle a hajam és nem nehezíti el, szóval nekem pont megfelelő tartást biztosít. Az ára is jó. Az illata, nem rossz, de nem is egy francia parfüm 😄 Extra erős tartást nem biztosít, de nekem pont ennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Szerintem középszerű. Az ára korrekt, viszony az én váll alá érő göndörödő végű hajamat nem tartja meg. Valahogy a kis kiszerelés tartósabb mint a nagy, de az sem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

kpityike

2014. október 23.

Nagyon jó! kevés is elég belőle, tényleg volumen növelő, nekem nem ragad. Akciósan vettem 500 Ft alatt, és rengeteg van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 23.

szagica1981

2014. október 13.

Sajnos a balea termekekbol a hajlakk nagyon nem jott be...vizes,nem szarad,osszeragadt a hajam:( nem hasznaltam el,nem tudtam mire:( sajnos kuka lett...sajnaltam mert a tobbi balea termek ltalanossagban pozitiv benyomast keltett bennem..elofordul...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

senskin

2014. július 10.

Nem jó: ragacsos, vizes összelapult lesz tőle haj. Egy időben használtam, de hiába jó az ára ha naponta kell hajat mosnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

vkinevet

2014. június 9.

Teljesen rendben van. Használtam már nála jobb hajlakkot jóval nagyobb áron. De rájöttem, hogy nekem ez is tökéletesen megfelel és drágábbat venni csak pénz kidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

francais

2014. április 13.

Anno erre cseréltem a loreal studioline hajlakkját, semmivel nem tudott tőle kevesebbet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

bvlgari001

2013. december 31.

Most nagyon elegedett vagyok ezzel a lakkal. Tartosabb, mint amire regrol emlekeztem. Akkor lecsereltem, most viszont tetszik. Szeretem az illatat. A hajhabbal hasznalom, es az en hajamat felemeli, ami nalam nagy szo! Kisse nehez kifesulni, de veszhelyzetben jo kis hajlakk ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

zsooofizsooofi

2013. október 19.

nekem egészen tartós - oldalra fésült frufru úgy marad, ahogy kell, kifésülni is ki tudom általában. egy csillag levonás, mert a nevével ellentétben volument nem növel egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.