Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás vitamin formulával. 24 órás volumen hatás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Judiit

2012. május 13.

Szeretem, mert nem ragad tőle a hajam, mégis ad neki egy tartást és dúsabbá is teszi. Az illata is nagyon bejövős az ára mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

Michelle

2012. május 11.

Teljesen megegyezik a véleményem natasáéval. Már többször újravettem. A kis kiszerelés utazások során nagyon praktikus, de egy-egy hosszabb napon a táskámban is elfér. Szeretem, ha elfogy, megint veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 11.

Ksari

2012. május 10.

Meg vagyok vele elégedve, szép tartást ad, és nem ragad, ráadásul még az ára is elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

natasa

2012. május 4.

Ma próbáltam ki, a kis kiszerelést vettem. Tényleg egész jó, tart is, de nem túl mereven. Még dúsít is, tényleg. Nem ragad, könnyű kifésülni. Ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

Fannikahh

2012. április 29.

nem ragadós, mondhatni hogy elég tartós, és az illata is jóó :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

nem ragadós, mondhatni hogy elég tartós, és az illata is jóó :D

edasz

2012. április 23.

Tartóssága átlagos, de nem ragad, és az illata is nagyon jó, szóval én imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

rebus

2012. április 6.

ár-érték arányban szerintem jó :) én szerettem használni, tartotta a hajam de utána nem volt nehéz kifésülni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

r_ivan

2012. március 25.

Én imádom, az illatát, a tartást amit a hajamnak ad, az erősségét és az árát is. Előtte L'orealt használtam, attól hamar zsíros lett a hajam - a Balea esetében nincs ilyen probléma. Szerintem több mint egy éve használom és maradok is nála! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Rony

2012. március 3.

Az túlzás, hogy extra erős, de a semminél több. Valóban nem ragasztja össze a hajszálakat, és az ára is jó. Egyszer jó volt, viszont újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Candush

2012. március 2.

Én nagyon szeretem az illatát, emellett tényleg nem ragad és közepesen sokáig tart. Nekem bevált, az ára tényleg baráti! Újravásároltam már párszor és még fogom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.