Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

Oolong tea kivonattal.

edke

2012. július 26.

nagyon szeretem ezt a zöld teára emlékeztető, kesernyés illatát, és nem is szárítja a bőrömet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

erzsoka83

2012. július 16.

Szoval ezt is megvasaroltam,es tenyleg olyan zold,frissito illata van,ebben sem csalodtam.Nem szaritja a borom,ha szaritana akkor sem mondanek le rola,azert vannak testapolok ,hogy hidrataljuk a borunket!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Sopetil

2012. július 15.

Ennek a tusfürdőnek az illata nálam "hűűűűűűűű" kategória. Amikor először megszagoltam éreztem, hogy nekem, mint teakedvelőnek kötelező megvennem. Alig vártam hogy velem jöjjön a zuhany alá. :) Remekül eltalált, igen egyedi zöld, teás illata van, nem érzem picit sem műnek, engem nagyon elvarázsolt. Olyan mintha teával zuhanyoznék. Rendkívül friss és kellemes illat. Jajj, egész nap bírnám szagolgatni. :)
Ez egy olyan tusfürdő, aminek nem csak az illata, de még a csomagolása is nyugtató hatással bír. :)
Egyébként hatásra egy teljesen átlagos tusfürdő, habzik, tisztít, illatozik. Elég sokáig éreztem az illatát magamon. A bőrömet csak nagyon minimálisan szárította.
Az árába nem lehet belekötni!
Normális esetben csak 3 csillagot adnék neki, de ez az illat hipnotikus hatással volt rám. :)

Teaimádóknak, zöld illatok kedvelőinek kötelező! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Az árába nem lehet belekötni!

Teaimádóknak, zöld illatok kedvelőinek kötelező! :))

médea

2012. július 15.

Jól érezhető a tea illat, ez benne számomra az érdekesség, egyébként olyan mint bármelyik tusfürdő, jól habzik, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 15.

erzsoka83

2012. július 14.

egy par nappja nezeggetem,vegul a gref tusit valasztottam,viszont jovo heten visszamegyek a dm-be es ebbol is veszek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

lilly77

2012. július 3.

Kánikulában nagyon kellemes használni, valóban megnyugtat az illata. Mondjuk én inkább a krémesebb, "testesebb" tusfürdőket preferálom, de nagy melegben ez ideálisabb. Görögországi nyaralásomra is őt viszem magammal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Morci

2012. július 3.

Ebben a hőségben nagyon szeretem használni ezt a tusfürdőt a kissé kesernyés, frissítő zöld tea illata miatt. Pont jól eltalálták, nem mű, olyan, mintha egy csésze zöld teával zuhanyozna az ember. Minősége a már megszokott, ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Tenshi_ligth

2012. április 27.

Kellemes illatú, nem szárít, és nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Kellemes illatú, nem szárít, és nagyon jó árban van.

ayeshakari

2012. április 7.

Jó az illata, de nem túl tartós, fürdés után nem szoktam érezni, maximum pár percig. Állagát szeretem, nem szárítja a bőröm, irritációt nem érzek. Nem rossz termék, a célnak megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

Timibaba27

2012. április 5.

Nagyon megnyugtató illata van számomra. Akkor használom ezt a tusit mikor előjön "az elegem van mindenből" szindrómám :D és ez az illat valahogy megnyugtat. Igazi wellness a lelkemnek :)
A bőrömet nem szárította egyáltalán.

@zalla: ez nem limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

A bőrömet nem szárította egyáltalán.

@zalla: ez nem limitált kiadás.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.