Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

Oolong tea kivonattal.

Satine

2012. április 5.

Először nagyon tetszett az illata, de roppant hamar meg lehet unni. Már csak kínomban használom. A minősége egyébként közepes, nem szárít, de kb. ez a legnagyobb előnye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

zalla

2012. április 4.

Aki már herótot kap a negédes tusfürdőktől, annak nagyon jó alternatíva. Én épp emiatt szeretem. Kiemelkedőt nem mutat, de nem is ígér. Kár hogy ez is csak limitált kiadás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Halfway

2012. április 2.

Hát akkor én leszek az első, aki szeretni akarta, de nem sikerült :( Nagyon nem tetszik az illata :( és nagyon szárít is.. Nekem sajnos nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

koan

2012. április 2.

Én is elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, jól habzik, olcsó. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Jade

2012. április 2.

a legjobb! az illata... valami mennyei! ráadásul olcsó, jól tisztít, habzik rendesen, nem kell belőle sok, nem szárít, mi kell még? remélem nem limitált, mert ez az eddigi legjobb Baleás tusfürdő!

molbolesy

2012. március 20.

Ezek a balea-wellness tusfürdők nagyon jók! Ez is és a másik illat kompozíciója is fincsi és nem folyós egyik sem, a bőrömet sem szárítja. A csomagolás is nagyon kulturált. Ráadásul kb 300 huf, szóval nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

cassiopeia

2012. március 13.

Ma voltam dm-ban és vettem egyet,bár van másik balea tusim,kipróbáltam!Az illatába lettem szerelmes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

dobi

2012. március 3.

Imádom az illatát! :) Nagyon szép a csomagolása is. A bőrömet nekem is szárítja, bár az enyémet mi nem?....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Szép

2012. január 17.

Kellemes illata van és szárítja a bőrt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Kellemes illata van és szárítja a bőrt

GeoNautic

2012. január 15.

Előrebocsátanám, hogy eleve nagy rajongója vagyok a Balea limitált kiadású tusfürdőinek, általában beszerzem az aktuális - és amúgy nagyon olcsó - újdonságokat. Legutóbb a grapefruitos nyári verzió volt a nagy kedvenc, de ez, ha lehet, még annál is jobb. Ez a teaillat valami fantasztikus! Annyira üde, éteri, frissítő, de mégis nyugalmat árasztó, ha lenne belőle parfüm, már beszereztem volna (igaz, hasonló zöld teás illat van az Yves Rocher-nál, de az mégsem teljesen ilyen). Egy darabig nálam most biztos ez lesz a favorit, már a habfürdő változatból is beszereztem egy nagy flakonnal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.