Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina951, Módosítva: 2018. június 16.

Kategória:   Testápolás

Élvezd a ragyogó csillogást a Balea Golden Shine testpermettel! A csábító illat életre kelti az érzékeket. Kellemes hűsítő hatású.

Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek bizonyítják.

Black Fairy

2017. május 28.

Elég érdekes termék, másra számítottam...nem szép egyenletesen fújja ki az anyagot, hanem odaköpi a bőrömre, így muszáj eloszlatnom kézzel - aminek következtében bizony a tenyeremen több csillám lesz, mint a testfelületemen. (A véleményeket olvasva ez valami szériahiba lehet.)

Egyébként a csillámok mennyisége pont jó, nagyon jól mutat, és nem pereg, nem fogja be a ruhákat, az illata nagyon kellemes barackos, frissítő a használata.
Igazából egy teljesen felesleges ARANYOS (...) kis termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Igazából egy teljesen felesleges ARANYOS (...) kis termékről van szó.

hgabriella97

2017. május 20.

Még tavaly vettem, mert megtetszett a csillámok miatt. :D Egész nyáron ezt használtam és nagyon kevés fogyott belőle. Kellemesen frissít és az illata is könnyed meg finom. Számomra olyan barackos. A csillámok nagyon jól mutatnak nyáron a lebarnult bőrön és nagyon örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

sflora00

2017. május 19.

Tegnap vettem meg, mert mar regota keresek ilyesmi csillamos sprayt. Remeltem hogy kicsit olajosabb lesz a formula, de meg nem is ez a legnagyobb problemam. Sajnos egy csikban jon ki a termek es szet kell kenni, viszont igy a csillamok nagy resze a tegyeremre tapad. Nagyon jo kis termek lenne ha a fujoka resze mukodne. Esetleg egy regi spray tetejet atteszem ra es ugy meg el tudom hasznalni😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

belaura

2017. május 17.

Egyszer használtam, nagyon finom az illata (bár nem tartós nagyon, de nem is baj, mert amúgy jobban szeretek parfümöt használni) és a csillámok jól mutatnak a barna bőrön.

Update: Megvettem, és még mindig imádom az illatát, de a fújókája selejtes; nem permetez, hanem egy nagy adagban fújja ki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Betty05

2017. május 9.

Nem is tudom mit íjak karton szám venném :D!! Micsoda illata van, és micsoda csillámlás!!!!!! Szemmel láthatóan még fehér bőrön is nem lehet nem észre venni úgy csillámlik.Akit zavar ez az extra csillám, a testápolóját tudom ajánlani visszafogottan csillámlik, :) ezt azért hétköznapokra nem fújnám mert nagyon sok lehet és nem biztos hogy mindenhova való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

ponilopopolopo

2017. május 3.

Ma vettem, egyből beleszerettem az üzletben. Finom illata van nagyon *.* és olyan gyönyörű csajos ahogy csillog tőle a bőr *.* awww

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

cintialaura

2017. április 26.

Imádom, mióta kapható minden nyárra újraveszem, mondhatni ez a kedvenc kiegészítőm. Tetszik az illata, és nagyon szép csillámos. Nem fogja össze a ruháim sem, maga a csoda!:)

UPDATE: Aha. Ahogy leírtam a véleményem, másnap újra is vettem. Nem tudom hogy az enyém selejtes, vagy valamit megváltoztattak, de a fújókája nagyon nem stimmel és így használhatatlan. Nem permetezi a sprayt hanem egy csíkban fújja, így viszont semmi haszna, maximum a kezemmel tudom eldörzsölni, ekkor viszont a csillámok háromnegyede a tenyeremben marad.... 2 csillag azért, mert a régit szerettem 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Becky

2017. április 18.

Először fújva nagyon alkoholos szaga van, aztán ez elillan viszonylag gyorsan és csak a kellemes illat marad. Nem túl tartósan marad meg az illat. A csillámok viszont sokáig bírják amin meg is lepődtem, dehát ezért is vettem meg hogy ragyogjak ☺a barna bőrszínt kiemeli. Nem hidratál, de nem is szárít. Tipikus csili vili dolog, ami feldobja az ember napját

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

szirimiri

2017. április 7.

Tavaly nyáron találtam itt, de már nem volt kapható sehol, így jól elszomorodtam, de valahogy túléltem. Tudni kell, hogy imádom a csillámos akármiker :DDD szóval a glamúrnapokon lófráltam a dmben és tádámmmm, egyszer csak ott volt, azonnal megvettem. Nagyon szép csillámai vannak, nem tolakodó, pont elég. Az illata száradás előtt kicsit alkoholos, de utána csudimudi trópusi, és nagyon tartós! A testápolójára is kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

HDorina

2017. január 23.

Imádom imádom imádom!! Aranyló csillogás, fincsi illat, frissít, gyönyörűen mutat nyáron a lebarnult bőrömön. Már 3 éve megvan de nem azért mert nem használom hanem mert nagyon óvatosan bánok vele nehogy elfogyjon. :) Limitált termék sajnos. :/ De remélem idén nyáron is kapható lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal