Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorina951, Módosítva: 2018. június 16.

Kategória:   Testápolás

Élvezd a ragyogó csillogást a Balea Golden Shine testpermettel! A csábító illat életre kelti az érzékeket. Kellemes hűsítő hatású.

Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek bizonyítják.

Severina

2016. július 31.

Az illata rendben van, de ennyi csillámmal én nem tudok mit kezdeni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

Az illata rendben van, de ennyi csillámmal én nem tudok mit kezdeni...

Vviki19

2016. július 19.

Nagyon szuper termék.Rengeteg csillámot tartalmaz.Nyáron egyszerűen remek választás szerintem,ha valaki szépen le van barnulva nagyon jól kiemeli a barnaságát.Az illata is nagyon finom.Nagy nyári kedvencem lesz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Captainblonde

2016. július 12.

Ez szuper! Gyönyörűen csillámlik a bőrön és finom friss gyümölcsös illata van, mintha most fürödtem volna. Nyári must-have :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

KatalinS

2016. július 9.

Isteni az illata, kár hogy nem tartósabb, dehát body spray és nem parfüm. A csillámok szuperek, nem túl nagyok ès igazán szexi a lesült bőrön.Nagyon örülök, hogy megvettem. Venni fogok belőle még, mert limitált kiadás, az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

csikosmatyas

2016. július 9.

Az illata naggggyon mangós kb. Fél óráig. Szépen és egyenletesen el lehet oszlatni, akár hajra is. A gyereknek és nekem is nagyon bejön! Bájos kis nyári csacskaság. De tényleg! Egy ilyen minden királylányos bulis Estére kell 😁.
Megbántam volna ha 800 ft-ert kihagyom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

Megbántam volna ha 800 ft-ert kihagyom!

CataKatinka

2016. június 21.

Az illata engem az őszibarack és a mangó keverékére emlékeztet-ami sajnos nem túl tartós de remekül csillog. Nyári estéken szuper...és most akciós is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

KisHeni

2016. június 16.

Egy hete vettem meg, sajnos az időjárás még nem tette lehetővé, hogy használjam, de már teszteltem és az illata először kissé alkoholos, majd később nekem inkább a barack illatra emlékeztet, de ez mind1 mert hamar elillan. A csillogása nagyon tartós a karomon még a pulcsit is túlélte. :-) Szerintem a nyaralás egyik főszereplője lesz. Nagyon is megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Nicool89

2016. június 4.

Szeretem ha nyáron csillog villog bronzos a bőröm. Mindig nézegettem a DM be, aztán pár hónap utan gondoltam 2,45 ert elhozom haza. Az illata tetszik, először nagyon alkoholos, de elillan egy kettőre. Mondjuk az illata is, de amúgy se parfum helyett vettem. A karomon rögtön mikor haza értem kipróbáltam este, aztán fürödtem es meg másnap is csillamokat láttam itt ott. Szóval lehet vele a strandon is ragyogni. Ezert az árért nagyon megérte, biztos hogy sokszor előveszem a nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

kokuszmokusz

2016. június 4.

Imádom a csillámokat benne, és nekem valamiért a sudocrem jut eszembe az illatáról,csak az a baj hogy nem tartós...De azért 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

felicity94

2016. május 31.

Az itteni jó vélemények, a szuper nyári meleg és a csillámmániám miatt ma én is beszereztem egy ilyet a testápolóval együtt, és már ki is próbáltam őket ;) Az üvegben tényleg rémisztően töménynek tűnik a lötty, első ránézésre én is megijedtem, hogy túlságosan tündökölni fogok tőle :D vannak benne kisebb és nagyobb csillámok is vegyesen. Nagyon finom barackillata van, hamar megszárad a bőrön. Ha a testápolóval összehasonlítom, ebben jóval nagyobb/több csillámpor van, jobban feltűnik a bőrön. A testápoló egy szolíd csillámos fényt ad a bőrnek, egyáltalán nem feltűnő. Aki a visszafogottabb csillogást kedveli, annak inkább azt ajánlanám :) viszont a testápoló illata nekem annyira nem jött be, tipikus édeskés balea illat. De szerencsére hamar elillan. mindent egybevetve nekem mindkét termék tetszik, alkalomhoz illően kell használni. Pl sztem strandra egyáltalán nem sok a spray csillogása :D elégedett vagyok, még egy kis barnulás, hogy jobban mutassanak a csillámok és jöhet a nyár ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal