Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xena123, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alkoholmentes. 48 órás védelem.

Vitelotte

2013. október 31.

Fincsi sütiillata van, és rendesen gátolja az izzadást. Ez volt az egyetlen amelyik kitűnt a többi közül, amikor elfogyott, inkább átmentem a férfirészlegre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

EperLilla2

2013. október 29.

Imádom <3 kettőt is vettem belőle mert féltem hogy kifutódarab de szerencsére még lehet kapni ! úgy emlékszem 300Ft volt..Isteni finom az illata és nagyon-nagyon tartós!Ajánlom hogy próbáljátok ki :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

TN82

2013. október 27.

Nekem nem tetszik az illata, viszont egész jól dezodorál és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Nekem nem tetszik az illata, viszont egész jól dezodorál és nagyon olcsó.

Audrey80

2013. szeptember 27.

200 Ft a DM-ben, kiárusítják, annyit megér, őszre tökéletes.
Nekem bejön a kicsit "gejl" illat, ahogy a neve is mutatja, édeskés, a tömény fajtából. Minden napra nem akarom használni az alutartalma miatt, mindig felváltva használom az alus és mentes deokat. Rendesen illatosít és gátolja az izzadást, ezek után körül fogok jobban nézni a Baleás deók között, hátha van még hasonlóan jó, más illattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

200 Ft a DM-ben, kiárusítják, annyit megér, őszre tökéletes.

lora4444

2013. szeptember 7.

Szeretem az illatát annyira intenzív , hogy nem is fújok magamra parfümöt ha ez van rajtam . Nálam izzadsággátlás terén is megállja a helyét :) Szeretem , hogy ilyen kicsi , mivel sokszor utazom így egyszerűen csak bedobom táskámba nem foglal sok helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

katica131

2013. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a cukorfalat-illatot :)))) Testápolóm is van ilyenből, imádom őt is!
300 forintért vétek lett volna ott hagyni ezt a dezodort a boltban, úgyhogy meg is vettem egyből :) bár én a fújós dezodorokat részesítem előnyben, valamiért azok nekem jobban használnak, de ennek nem tudtam ellenállni :)
dezodoráló hatásáról még nem tudok beszámolni, mert igazán rohangálós napra természetesen a fújósokat használom :) csak ezért kap négyest, mert még ezen a téren nem bizonyított :)

Update: Tipikus "mindigvanatáskámbandezodor" ő nálam :))) mindig ott van, a nem várt helyzetek esetén nagyon hálás vagyok neki, de nálam még mindig a fújósak a nyerők. négyest kap, mert azért nálam elég jól bírja a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Vicces volt, amikor a jó kis vanília illata alapján lekaptam a polcról, a Garnier mellé, hogy ez jó lesz majd otthonra, vagy sporthoz vagy ilyesmi. Otthon használom, néha kicsit én is csípősnek érzem a bőrömön az illatát, valamennyi izzadásgátló hatása is van, de semmiképpen nem 48 óra, talán 6 max. Persze ez nyilván függ az egyéni dolgoktól is...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

jzsofi

2013. július 21.

A nagy izzadásgátló hatástól én nem vagyok elájulva. Bár nem szeretem a golyós deókat, ezt csak azért vettem meg mert "cukorfalat" :D Az illata szuper, ha itthon vagyok bekenem magam vele csak a tisztaság, illatosság érzése miatt, szerintem másra nem is nagyon jó. Bár az illatát én sokáig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

cserryy

2013. július 13.

Az illata nagyon jó, a szagot aránylag jól fedi, de van egy apró szépséghibája, hogy jobban izzadok vele mint nélküle, valamiért izzadásra serkenti a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

egifeny

2013. július 3.

Az illata elcsabitott, imadom, mikozben natur-parti vagyok :) Izzadasgatlas teren ugyanazt a szintet uti, neha nedves a borom, hiaba az aluminium :D de budos nem leszek mellette! Csak az allaga nem tetszik, miutan megszarad, hamlik-porzik :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.