Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xena123, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alkoholmentes. 48 órás védelem.

tuncsa

2013. június 27.

Borzalmasan büdös, mű illat. Imádom a DM termékeit, de ilyen büdös dolgot még soha nem vettem tőlük, bár mentségére legyen a kislányom vette magának (8 éves) gondoltam kipróbálom. Holnap megírom, hogy a büdösség ellenére tökéletesen teljesít e a kánikulában. Egyelőre 3*
Update: az izzadságot valóban gátolja, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 27.

Update: az izzadságot valóban gátolja, ezért 4*

kalmaniki

2013. május 30.

Valóban megfelelően gátolja az izzadságot, számomra hatásos, egész nap megmarad a finom citromos süti illata és nagyon olcsó ráadásul. Eléggé kétkedve vásároltam meg ezt, mert a Balea vaníliás golyós deoja egyáltalán nem vált be, csak az illata jó, de teljesen hasztalan volt, ez viszont szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Candyraw

2013. május 29.

Imádom! Bár egy jelentős hátránya van, mégpedig hogy ugyanúgy izzadok, viszont az illatom remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

cioccolata

2013. május 28.

Nem egy nagy szám, de ennyi pénzért nem is vártam. Meglepően jól dezodorál. Sajnos amikor nem, akkor viszont baromi büdösnek érzem magam, mert az édeskés illat izzadsággal vegyítve nem jó párosítás. Ez nem a termék hibája. :) Ebből is tanultam valamit...
Amúgy tényleg jól dezodorál, még a párom szerint is (!), aki izzadós (mint minden) pasi, nagyon hatásos volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

zsoxcore

2013. május 11.

Nagyon szerettem! Kellemes citromos süti illata van, a csomagolása is nagyon cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Hime

2013. május 2.

Most a nagy melegben egy kb 7 perces várakozás a tűző napon azért kifogott rajta. Kicsit megizzadtam, de legalább nem jöttek mellé kellemetlen szagok. Az ára és az illata csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Pr. Nóra

2013. április 19.

Nagyon tetszik az illata, kár, hogy nem tartós, és nem igazán dezodorál. Amíg nem volt ez a nagy meleg addig bírtam vele a napot, most viszont le kellett váltanom, nem baj megmarad télre:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Macilány

2013. március 13.

Imádom az édes illatokat, ezért is vettem meg, de felkenve olyan szaga van, mint ha már eleve meg lennék "savanyodva" :S Ez elég zavaró, amúgy a balea dezodorokat kifejezetten szeretem, de ezzel melléfogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Barbi-Lou

2013. március 12.

12 órás, gatyaelhagyós, ügyeletes nap egy csepp izzadság nélkül. Az imádnivaló citromos süti illatát nagyon halványan még a nap végén is éreztem. 300 ft-ba került. 5ös, nincs több kétségem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

bflorastar

2013. március 10.

jó kis roll-on!! :) imádom az illatát. az izzadást is meggátolja és elfedi annak a szagát. a rexonákkal meg garierennek ellentétben mint már mondtam isteni illata van , ugyanis nagyon megutáltam minden "márkásabb" dezodor illatát. 300 ftért láttam a dmbe, mondom nem vesztek semmit , ha kiprobálom és végül mellette maradtam :) az egyetlen negatívuma, hogy a ruhán fehér foltokaz hagy :/ vigyázzatok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.