Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xena123, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alkoholmentes. 48 órás védelem.

beautifullife

2013. február 27.

Cuki meg minden,de csak télre és nem is lehet érezni az illatát. Mentőöve,hogy drága társaihoz képest jó az összetétele,viszont nem szívódik be gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Lillus

2013. január 29.

Elég jókat olvastam róla, így megvettem, viszont csalódnom kellett. Egyáltalán nem tartós.. Sajnálom, hogy nem tudok róla pozitívan nyilatkozni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 29.

Vicus

2013. január 20.

Nem a kedvencem az ennyire édes illat, de gondoltam kipróbálom, bár 350 forintért nem vártam sokat tőle. Ehhez képest nagyon tetszik! Abszolút jól dezodorál, nem vagyok mellette büdi, és az illata is viszonylag sokáig érződik. Azt hiszem kipróbálok több fajta Balea dezodort is, hátha megtalálom az én illatomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

szabbka

2013. január 18.

Bevallom őszintén, ez volt az első deo-m, ami nem a "márkásak" - vagy hogyan fogalmazzak?... - közé tartozik, mert már meguntam, hogy feleslegesen dobálom a pénzt, és még csak nem is használ... Kellemesen csalódtam, és elégedett vagyok vele, mert az illata kellemes, (szinte alig érzem magamon - ez nálam pozitív :) ) és nem is izzadok tőle. Köszi Balea, lehet, hogy más dolgokat is kipróbálok Tőled :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

kicsikiszi

2012. december 8.

Úgy voltam vele, hogy most télen letesztelem.. Eddig teljesen jó, nem izzadok tőle, és nagyon kellemes az illata is, majd meglátjuk, hogy nyáron hogy szuperál.. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

GossipGirl

2012. december 5.

Jó, jó az illata, gátolja az izzadságszagot és még olcsó is. Egyetlen baja, ami nagyon zavar, hogy fehér foltot hagy. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 5.

rencike666

2012. december 1.

Imádom az illatát, a testápoló is megvolt de sajnos azt már nem látok sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Imádom az illatát, a testápoló is megvolt de sajnos azt már nem látok sehol.

Jelizz

2012. november 17.

Nagyon fini az illata, pont mint a tusinak és a krémnek.
Krémes, és a maga módján gátolja az izzadságot..!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 17.

Nagyon fini az illata, pont mint a tusinak és a krémnek.
Krémes, és a maga módján gátolja az izzadságot..!

jujo

2012. november 16.

imádom az illatát, a dezodorálása nekem jó, amikor felkenem kicsit ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

imádom az illatát, a dezodorálása nekem jó, amikor felkenem kicsit ragad.

cuciii

2012. november 9.

Isteni az illata és nagyon jól dezodorál :) Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Isteni az illata és nagyon jól dezodorál :) Imádom!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.