Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xena123, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alkoholmentes. 48 órás védelem.

Eremiana

2012. november 4.

Nem vártam semmi tőle hatékonyság terén, csak az illata fogott meg nagyon, de kellemese csalódtam..Nagyon hatékony, egyáltalán nem izzadok tőle:) Nekem bevált és az illata is isteni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

noxibaba

2012. október 30.

A testápoló mellé beszereztem egy ilyet is... Az illata nagyon jó, ugyan az mint a testápoló. A golyós feje, egy kicsit nehezen forog.... Hatása... annyira nem nagy szerintem. A reggeli rohanásban teszteltem.... lehetne jobb is. De azért nem fogom kidobni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

xena123

2012. október 15.

Szeretem, izzadásgátlónak nem tudom milyen, mert nem vagyok izzadós, de nagyon jó illata van, leginkább a testápolójának az illatára hasonlít szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.