Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

A csokoládé és narancs illatkompozíciója életre kelti az érzékeket és Párizs hangulatát varázsolja a fürdőszobába. Bonjour, frissesség!

Gyengéd alkoholmentes formula biztos védelmet nyuj a testszag ellen, és alkalmas az érzékeny bőr ápolására. Használatával a látható világos dezodornyomok lényegesen csökkennek.

kalmaniki

2013. július 28.

Eléggé erős az illata, mellé parfümöt már nem lehet használni szerintem, nagyon hangulatfüggő nálam ez az illat, nem sokszor használom, de nem rossz azért. Az ára kedvező, a hatásával egyenlő, voltak már jobban sikerült deojai a Baleának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Kiscsillag5

2013. július 28.

Jujjj ez a szag (illatnak nem nevezném)... Nem tudom hogy vehettem meg anno. Elviselhetetlen. Anyukámnál landolt, de ő is utálja. Csak áll a polcon. 2 csillag jó indulattal, de csak a hatása miatt. Az nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

katica131

2013. május 25.

fúj ! az üzletben nem tűnt ilyen BÜDÖSNEK, sőt, ott még tetszett az illata. de ahogy felfújtam rosszul lettem. sajnos muszáj elhasználnom, nem szeretem kidobni a dolgokat. újra nem veszem, az 100% .... undorító :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

grosesaxl

2013. május 25.

Nem értem,hogy lehet valami ENNYIRE büdös. Döbbenet. Ajándékcsomagban volt,amit egy barátnőm állított össze. Szerencsére csak egy kicsi,nem egy egész nagy. Akkora lendülettel hajítottam ki,hogy szinte kettérepedt a kuka. Émelyítő,gusztustalan. Ha lenne 0 csillagmakkor azt kapna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

orsipanka

2013. április 1.

Az illata nem annyira tetszik, túl tömény. Az izzadást sem gátolja, pláne nem 48 órán át (mint ahogy hirdeti).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

-Lili-

2013. március 5.

Illata inkább hasonlít kókuszra mint csokis narancsra,de nyárra biztos nem fogom megvenni,inkább valami frissebbet,mert ez egy kicsit émelygős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 5.

Natalka

2013. február 27.

A mini változatot vettem a DM-ből (szerencsére), h mindig legyen nálam dezodor, de ne foglaljon sok helyet a táskámban. Ezzel úgy nagyjából el is mondtam minden előnyét.
Nem nyújt védelmet a testszag ellen, bár tény, h az erősen vécéspré jellegű illat elnyom minden mást is... pl. az oxigént a szobában.
Nem Párizzsal reklámoztam volna, hanem inkább Velencével.
Ott van ilyen csatornaszag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nem Párizzsal reklámoztam volna, hanem inkább Velencével.
Ott van ilyen csatornaszag.

knoemi88

2013. február 26.

Eladta magát a csinos kis külsejével, na meg szeretem az édes illatokat, ezért velem jött. Nem vagyok egy izzadós fajta, ezért az izzadásgátló hatásáról nem tudok nyilatkozni. Érdekes, én sehol nem érzem benne a narancsot, de még a csokit sem:) Inkább valami kókuszos sütire emlékeztet. A párom sajnos kitiltotta a szobából a fullasztó illata miatt, de nem kellett ezért sokat harcolnia, mivel engem sem fogott meg annyira. Egynek jó, majd elfújkálom, de kizárt, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

mayc

2013. február 26.

Nekem kicsit furcsa az illata,kicsit tömény. Viszont nagyon tartós,reggel 9-kor fújtam magamra,és délután négykor még mindig éreztem magamon. Tusfürdőben is megvettem ennek örömére :) Nekem a hatásával sem volt semmi problémám,nem izzadtam,de gondolom nyáron azért ennyi kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

paunemonika

2013. január 1.

Először tusfürdőbe vettem meg, az illata nagyon tetszett ezért szereztem be a dezodor változatot.Nyáron a legnagyobb melegben teszteltem, dezodoráló hatása miatt vonnék le egy csillagot.Árát megéri, főleg ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Limonene, Linalool

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.