Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

A csokoládé és narancs illatkompozíciója életre kelti az érzékeket és Párizs hangulatát varázsolja a fürdőszobába. Bonjour, frissesség!

Gyengéd alkoholmentes formula biztos védelmet nyuj a testszag ellen, és alkalmas az érzékeny bőr ápolására. Használatával a látható világos dezodornyomok lényegesen csökkennek.

Lanie

2012. november 26.

Számomra az illata szuper, aki ismeri a Balea termékeit tudja hogy nagyon finom édes illatokat készítenek amik két ellentétes hatást válthatnak ki, szeretetet vagy utálatot. Én maradéktalanul oda vagyok ezért a csokis narancsos illatért, és nem mellékesen a hatása is jónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

tittus

2012. október 22.

Én 5*-ot adok neki, mert nagyon bevált! Igaz, csak a pici változatát vettem meg sportoláshoz. Az illata nekem valami kókuszos-csokis sütire emlékeztet, a narancsot nem érzem benne, és nekem a kókusz dominál. De nagyon imádom az illatát (egyelőre), viszont az tény, hogy nagyon intenzív, és ez zavaró is lehet. Ha egyenletesen fújom, akkor nem hagy fehér nyomot, de rögtön 2. fújásnál egy helyre fújtam sokat véletlenül, és egy nagy fehér folt maradt utána...de egyébként ezzel sincs gond. Nekem sokáig megmarad az illata is, és jól dezodorál edzésen is! Ha elfogynak a deóim, ebből fogok nagyot venni (ha addig meg nem unom az illatát :D).

Update: Most használom a nagyot, és még mindig nagyon szeretem. Főleg azért, mert a nagyon fincsi illata "használat közben" nem is érezhető, mint pl. a Fa dezodorjainál. Egyáltalán nem tolakodó, a helyén marad úgymond, nem zavarja a parfümömet :D. A dezodoráló hatása is jó, így ősszel, nem tudom, nyáron mit produkálna. Egyedül arra kell figyelnem, hogy egyenletesen fújjam, hogy ne legyek foltos, egyébként nem fogja meg a ruhákat sem. Egyetlen bajom vele, hogy amikor kifújom, majdnem megfulladok :D. Az ára pedig tök kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

zsoxcore

2012. szeptember 29.

Illata miatt (nagyon rákattantam a csoki illatra), és a hatás miatt kapja az öt csillagot. Megvagyok elégedve a Balea dezodorjaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

ancsibancsi

2012. szeptember 14.

Számomra émelyítő az illata, izzadásgátló hatása nincs, Nem hagy nyomot, ami pozitív, az illata nem sokáig érződik, szóval összesen egy gyenge kettesecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Ksari

2012. szeptember 3.

Nagyon finom az illata (bár egy kicsit tömény nyárra), viszont semmi dezodoráló hatása nincs.

Update: úgy döntöttem, hogy 2 csillagot sem adok neki. Ma ezzel fújtam be magam reggel, de még egy óráig sem tartott a hatása :S Ráadásul az illata is zavaró egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

sissy93

2012. július 1.

A húgom nagyon szereti, nekem nem jött be. Az illata nagyon émelyítő. Egyszer utazás előtt kölcsönkértem, mert az enyém már valahol a táska mélyén pihent.
Meg is bántam. A hatása jó volt, de az illata... Egész nap érezhettem magamon, mondhatni, egy élmény volt. :/
Viszont akinek bejön, annak jó, hiszen hatásos és tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Viszont akinek bejön, annak jó, hiszen hatásos és tartós az illata.

rocksteadycat

2012. június 24.

Nagyon finom az illata, de nekem olyan kiütéseket csinált hogy borzalmas. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Nagyon finom az illata, de nekem olyan kiütéseket csinált hogy borzalmas. :(

yvie

2012. június 20.

Illata isteni, rajtam ilyen csokis pörkölt kávé szerűre emlékeztet :D Dezodoráló hatása 35 fokban nem rossz, de nem is a legjobb. Igaz , én elég izzadós fajta vagyok. Kicsit hűvösebb időben szerintem szuper lesz. Ár-érték arányban , 370 Ft-ért szerintem nagyon jó, és nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Limonene, Linalool

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.