Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Az enyhe, alkohol-mentes formula véd testszag ellen, cseresznye illattal.

eventually

2014. április 27.

Nekem nem dezodorált, éreztem, hogy 2 óra múlva, mintha összekeveredett volna ennek az illata + az izzadságszag, de hát lefürödtem előtte és úgy tudtam, hogy nem is vagyok annyira izzadós.... :( viszont az illata nagyon jó :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

grosesaxl

2014. március 20.

Ma végre találtam ilyen cuki cicás cuccokat, pedig már régen letettem róluk... Nyilván meg kellett vennem. Picit kifújtam itthon a kupakba, egész jó illata van,de magamon még nem próbáltam ki,így nem tudom,mennyire tartós. Az iszonyú cuki cica miatt 4 csillagot előlegezek meg (újabban ez a max,amit alumíniumos deóra adok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

cicaslany91

2014. január 20.

A kedvenc Balea dezodorom :) Nagyon jó illata van, a hatása sem utolsó, na meg a csomagolása miatt muszáj volt megvennem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Studio880

2014. január 13.

tetszett az illata, flakonból. aztán megvettem, zuhanyozás után frissen fújva viszont olyan volt, mintha direkt testszagot permeteznék magamra. a dezodoráló hatása megvolt, viszont a szaga borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

ppetruska21

2013. december 29.

Én a kicsi változatot vettem meg.Finom cseresznye illata van. Az ára roppant vonzó, és a doboza olyan cuki, szóval szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

bogirepcsin

2013. november 5.

Megvettem a nagy változatot is, ugyanmár, 350 forintért úgy örültem neki, mint majom a farkának. Az illata édes, és mégis friss. A cicás csomagolást imádom!!!
Ha semmit sem használna, akkor is fújkálnám vele, mert kellemesen hűsít, na meg az illata:D
úgy viszont, hogy még hatásos is, azt hiszem felfedeztem a kedvenc dezodorom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

úgy viszont, hogy még hatásos is, azt hiszem felfedeztem a kedvenc dezodorom:)

bandita

2013. október 26.

A faágon csimpaszkodó Lukrécia azonnal rabul ejtette a szívemet, ahogy felfedeztem :)
Az általa nyújtott hatás abszolút összhangban van a csomagolással, hetyke, kackiás frissesség, mely bátran szembeszáll a nőstényoroszlánszaggal.
Igen, cicamán vagyok, ki nem hagytam volna ezt a dezodort!
Az illatában pedig ott van Gombika gyengéd ragaszkodása, Zorróka bársonyléptű eleganciája, Csipetke önfejű makacssága, Bagira mérhetetlen őszintesége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 26.

Igen, cicamán vagyok, ki nem hagytam volna ezt a dezodort!

Szappan&Bubii

2013. október 6.

Helyes kis dezodor, jó illata van. Egész jól dezodorál, viszont nekem nagyon szúrja a szemem az alumínium. Emiatt adok neki egy négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

Serbackaja

2013. szeptember 28.

Cuki a csomagolása, és naggyon fincsi az illata! Édes, de egyáltalán nem nehézkes, inkább friss! Én egy minit vettem vészhelyzetre a táskámba, ha nagyon leizzadnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

fiorentina914

2013. augusztus 18.

Macska mániás vagyok. Úgyhogy csak a cica miatt vettem meg! :D Szerintem az illata is elég jó, de csak akkor érezni, amikor magamra fújom. Egy fél perc múlva már semmi. Nem vártam tőle csodát, szóval nem csalódtam. A cica nagyon aranyos rajta! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.