Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Az enyhe, alkohol-mentes formula véd testszag ellen, cseresznye illattal.

svivko

2013. augusztus 10.

Mini kiszerelést vettem én is.245- volt, utólag belegondolva anagy kiszerelésű Baleák kerülnek 300-ba, de ebből nagyot még nem láttam, és táskába dobósnak úgyis jó lesz.
Ott nem szagintottam meg, mert a kassza melletti polcon volt, és ismeretlen dm-ben voltam, mellettem 2 ismeretlen nem túl kedvesen pásztázó kasszással. Úgyhogy elég megdöbbentő volt számomra a macskapisi mellékzönge a kupakba fújva. :D
Szerencsére felfújva tiszta cseresznyecukorka illata van, lehet csak a műanyag kupak tette, de nem volt kellemes. :D
Egyenlőre rendben van. 4 csillag, a kezdeti megrázkódtatás miatt. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Egyenlőre rendben van. 4 csillag, a kezdeti megrázkódtatás miatt. ;)

tittus

2013. július 13.

Csak a mini változatot vettem meg szerencsére, mert az illata inkább wc illatosítóra hasonlít, de semmiképpen sem cseresznyés :c. Azt hiszem, a Balea pitayás deójának is ilyen illata volt. Ezt leszámítva jól dezodorál, sokáig érezni az illatát (sajnos :/), nem hagy fehér nyomot. Árban is kedvező (a nagy kiszerelés), a design pedig nagyoon cukiiii!! :) Ha valakinek tetszik az illata, és nem zavarja az alumínium, akkor jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.