Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

A puha, kellemes illatú Balea Young 3in1 tisztítókendő kiválóan alkalmas a gyors, alapos és egyben kíméletes arctisztításra. Eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a vízálló sminket is. A nyugtató hatású panthenol felfrissíti az arcbőrt. Matt hatást kölcsönöz az arcbőrnek. Ideális útközben is. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

kriszti.07

2013. június 1.

Már bocsi a fogalmazásért, de ez mekkora egy sz@r... Nem használok vízálló sminket mégis dörzsölnöm kell a szememet vele és így is csak a smink felét szedi le.... szerencsére már csak pár darab van benne. Ha megtehetném biztos, hogy az első használat után elajándékozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

eszterrr

2013. április 2.

összességében nem rossz termék, újravenni nem fogom. a vízálló sminket meg sem mozdítja szinte, az arcomat megtisztítja, de a bőröm kicsit húzódik a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

juccjucc

2012. december 30.

Most vettem meg másodszor.Teljesen megvagyok vele elégedve.Sminket nagyon jól leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

tkaukal

2012. december 7.

A sminket jól leszedi, és egész olcsó, a nyugtató hatását is érezni, eddig ez volt a legjobb sminklemosó amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

dyta_93

2012. december 1.

Néha kicsit irritálta az arcom igaz hogy a sminket jól leszedi. A kendők méretével nekem is volt problémám fele akkora is elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

reku87

2012. november 29.

Nem vettem újra, csakmert áttértem másra. Mégis csak jót tudok mondani, nekem jó volt, nem pattogtam ki, stb. A sminket leszedte, de azért nem árt még arcot mosni utánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

rekkami

2012. november 16.

Én sminklemosónak használtam, de nagyot csalódtam a rózsaszín csomagolású után... nekem is nagyon csípte a szememet, alig bírtam utána pislogni...annyira kellemetlen volt, hogy kb 4-5 db használata után ki is dobtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

papupanni

2012. október 31.

Nekem nagyon tetszik. :) Az én bőrömet kicsit sem csípi, sőt, kellemesen hűsíti. Az illata nem tetszik, de ez nem is gond. A csomagolást is imádom, csak az még a bajom, hogy picit kevés van benne, ahhoz képest, hogy mekkora nagy a csomag. A kendők is kicsit nagyok nekem, fele ekkora is elég lenne egy alkalomra. Lehet, hogy majd újraveszem, de előtte ki akarok próbálni más kendőket is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Dorcii

2012. szeptember 4.

Ha nem csípné a szemem akkor tökéletes lenne, de így nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Ha nem csípné a szemem akkor tökéletes lenne, de így nem venném újra.

andrej

2012. szeptember 4.

Szépen lemos mindent, de nekem is kissé csípte a bőröm, ha utána megmosom még vízzel az arcom, akkor elmúlik az irritáció. Az illata is elég érdekes, nem szárít. Elhasználom, mert teszi a dolgát, de újra valószínűleg nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.