Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

A puha, kellemes illatú Balea Young 3in1 tisztítókendő kiválóan alkalmas a gyors, alapos és egyben kíméletes arctisztításra. Eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a vízálló sminket is. A nyugtató hatású panthenol felfrissíti az arcbőrt. Matt hatást kölcsönöz az arcbőrnek. Ideális útközben is. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Szépen lemossa a sminket és frissít is,de nekem kicsit csípi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Szépen lemossa a sminket és frissít is,de nekem kicsit csípi a bőröm.

mimozi

2012. augusztus 25.

Sminklemosásra szoktam használni, a nem vízállót szépen leviszi. A bőrömet tényleg tisztán és frissen hagyja, az illata nekem annyira nem jött be, túl citrusos, de szerencsére hamar elillan. Mattít és a zsíros bőrömet kissé szárítja is, ami pont jó. Utána azért hidratáló alkalmazása ajánlott.
Egy nagy bajom van vele, hogy a szemkörnyéki részeket nekem iszonyatosan kicsípí és szárítja, de annyira, hogy utána pislogni is alig tudok úgy húzza a bőrömet.
Ami még van belőle biztos elhasználom, de ha egy mód van rá nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

narancsdzsem

2012. július 26.

Nagyon szeretem! Munkahelyen jól jön egy-két zsírosság letörléshez, és ma este a sminket is levitte.
Zsírtalanít eléggé, és nem hagy olajos réteget utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Zsírtalanít eléggé, és nem hagy olajos réteget utána.

sztike

2012. július 14.

Sokadik csomagnál tartok ebből a kendőből, nagyon szeretem. Korábban a kék tasakos változatát használtam, de áttértem erre, mert ez az én bőrtípusomnak a legjobb. Én is le szoktam mosni az arcomról, picit zavaró, ha rajta hagyom. Az illata finom citrusos, a hatása tökéletes és nem zsírosítja a bőröm. A vízálló sminkekkel is elbánik, szóval nálam tuti befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Nico1984

2012. május 22.

Én igazából mitesszerek kinyomkodására vettem meg. Meg szoktam várni, míg megszárad. Hajfesték eltávolításra is használom, arra pedig nedvesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Bb.Sophie

2012. május 15.

A sminkemet szoktam letörölni vele, arra teljesen jó; kellemes illata van, viszonylag nagy méretű és kíméletes. Nekem marad utána a bőrömön egy fényes, kicsit ragacsos réteg, de hideg vízzel vagy arctisztítóval lejön, és utána nagyon puha a bőröm.
Nem ettől várom, hogy hidratáljon, arclemosót és krémet használok utána. De a sminket nagyon jól leszedi. Többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

nafnaf

2012. május 5.

Vízálló smink lemosására egyáltalán nem tűnik alkalmasnak, mivel feltünően a Clinique High Impact szempillaspirállal is problémái merültek fel DE amire én vettem, azaz gyors és alapos tisztításra, arra tökéletesen megfelel. A meleg napokban az arcomat letörlöm vele és az utóhatás eszméletlenül friss és tiszta. Nem zsírosodik tőle, nem ragad az arcom és pattanásokat nem csinál. Nem mellékes, hogy a kendő mérete viszonylag nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

szonja

2012. április 21.

Nem annyira szeretem azt írták rá hogy vízálló smink lemosására is alkalmas . Hát NEM . Egy nagyon egyszerű sminket simán lemos de egy kicsit több színből tevődő "durvább" sminket már nem visz le (és ez a smink nem vízálló ) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 21.

Hibiszkusz

2012. április 18.

Estére használtam lemosni a sminket és bár kicsit száraz, nekem jobban bevált mint a krémes szemfestéklemosók. Ez legalább nem dörgölte bele a festéket a szemembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

lylli

2012. április 18.

Gyorsan kellet az útra egy sminklemosó kendő, úgyhogy megvettem a legolcsóbbat a DM-ben. Hát nem a legjobb, úgy éreztem mintha egy kicsit száraz lenne és ezért nem is nagyon szedte le az amúgy tök natúr sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.