Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

A puha, kellemes illatú Balea Young 3in1 tisztítókendő kiválóan alkalmas a gyors, alapos és egyben kíméletes arctisztításra. Eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a vízálló sminket is. A nyugtató hatású panthenol felfrissíti az arcbőrt. Matt hatást kölcsönöz az arcbőrnek. Ideális útközben is. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

JJ

2012. április 14.

Tyű, nekem nagyon tetszik ez a kendő, és mindig kelleni fog ezután már..:) A jót könnyű megszokni.
Imádom az illatát, remekül frissít, és leszedi a sminket valóban. Ugyanakkor mégsem sminklemosónak ajánlanám elsősorban.. inkább csak maradványok eltüntetésére, illetve egy kis felüdülésre, tisztaság érzet fokozására. Nekem az esti fürdés után nagyon jólesik áttörölgetni vele az arcom, nyakam, sőt ne nevessetek ki, de én a fülemen is használom, szóval ez a kendő nekem felteszi az i-re a pontot, SZUPI. Örülök hogy megvettem, és rászokhatok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Mesi

2012. március 31.

Nem szeretem, bár a rózsaszín és a lila csomagos van meg (akcióban vettem), azt pedig érzékeny bőrre is ajánlják, mégis kipirosodik tőle az arcom.
Dörzsölni kell, de a sminket így sem szedi le.
Nekem max arra jó, hogy nyáron felfrissítsem kicsit az arcom, ha nincs rajtam smink, viszont bazi meleg van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Dörzsölni kell, de a sminket így sem szedi le.

Ophelia

2012. március 26.

Kellemes illatú, az ára nagyon rendben van. Az arcomról remekül leszedi a sminket, mattít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

svivko

2012. március 19.

Az ilata már első kinyitásnál nem tetszett, a bőrömön se, de egyáltalán nem zavaró, csak nem finom.
A kendő jó puha, rendesen át van itatva anyaggal, a kivitelezés is masszívnak tűnik.
Első használatkor csípte a szemem körüli bőrt, a szemembe jutva, nem okozott semmi irritációt, szerencsére, mivel a sminket (sima spirált is) négyszer egymás után alapos dörzsöléssel lehet vele eltávolítani. Alapozót mondhatni maradéktalanul leszedi, illetve a dörzsöléssel együtt is igen gyors megoldást nyújt az arc megtisztítására. Plusz nem kell új kendőt kihúzni, elég egy az egész archoz.
Az illata meg olyan amilyen, ápolás szempontjából nekem bevált, nem húzódik a bőr, nem is marad zsíros, friss érzést hagy maga után.
Ennyi pénzért simán jó.

Annyit még, hogy nekem nem marad ragacsos a bőröm, sőt puha, és selymes lesz, t-vonalnál zsíros a bőröm, ott is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Ennyi pénzért simán jó.

AnZsu

2012. február 5.

A hatása nagyon jó, először az illata is, de miután elpárolog, az arcon valami furcsa szagot hagy, ami nekem nem igazán tetszik. DE abszolút megéri az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

szaniblue

2011. december 12.

Nagyon jó arctisztító. Tényleg jól tisztít. Van, hogy este nincs kedvem lemosni az arcomat, akkor csak ezzel tisztítom le és mégis puha és tiszta lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

sandoragi0

2011. október 10.

Nekem bejött!Az illata friss, élénkít! A zsírt nagyon jól letisztítja az arcról!Utána matt és friss,tiszta érzetű lesz a bőr! Imádom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

marek anett

2011. szeptember 17.

nem tetszik az illata és a sminket sem távolítja el

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

nem tetszik az illata és a sminket sem távolítja el

kikcse

2011. szeptember 12.

A reggeli rohanáskor szoktam használni ezt az arclemosó kendőt, de nem mondanám, hogy bevált. Pedig kombinált bőröm van. Arcom letörlésekor érzem a gyümölcssavak "marását" a bőrömön, de arclemosás végeztével le kell mosnom a bőrömről a terméket, mert utána ragacsossá válik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 12.

Selene

2011. augusztus 29.

Az illata pár használat után elkezdett nagyon zavarni, sminket is dörzsölve szedte le, szóval nem volt telitalálat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.