Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

benkocili02

2013. november 11.

Utálom. Zsírosít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 11.

Utálom. Zsírosít. :(

Odrienn

2013. november 10.

Nagy 'tonikzabáló' vagyok,de ez elég sokáig porosodott nálam,végül kiöntöttem (ezt elég ritkán szoktam csinálni,ha valamit kiöntök/kidobok az kegyetlen rossz).Ragacsos érzetet hagyott a bőrömön (és a kezemen is,hiába használtam vattakorongot),nagyon büdös volt.Pedig amikor megvettem olyan finom illata volt :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

k.boglarka

2013. október 31.

teljesen egyszerű tonik jobb de rosszabb se lett tőle a bőröm. előnye, szépen tisztította a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Kiscsillag5

2013. október 30.

Ennyi volt viharos kapcsolatom az arctonikokkal. Nem használt semmit, ráadásul egyszerűen nem bírom, hogy a tonikos bőrömre rákenem a hidratáló krémet. Utálom ezt az érzést, nem komfortos. Nem is tudom ezt igazán elmagyarázni, egyszerűen csak nem szeretem. Próbálkoztam több tonikkal is, de tényleg nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

kovacsrekaa

2013. október 25.

Semmit sem tesz, borom pattanasos, utana ragacsos a borom, illata tetszik nagyon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

szalmonik

2013. október 10.

Amióta használom, sokkal kevesebb a mitesszer az arcomon, a pattanásaimon is segített. :)
Ha nem is csodaszer, de nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Ha nem is csodaszer, de nekem tökéletesen megfelel.

t.nora92

2013. július 24.

Egyik kedvenc arclemosóm, nagyon jól tisztítja az arcom és az ára is nagyon kedvező :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

lavender817

2013. május 29.

Nagyon szeretem, mert nem drága és teszi a dolgát.5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

Nagyon szeretem, mert nem drága és teszi a dolgát.5*

zsofi.bosanyi

2013. május 25.

Szépen tisztít, tökéletesen teszi a dolgát. Ami nekem nem tetszik benne, és többen is írták, hogy utána ragacsos marad a bőr, ezért muszáj még tiszta vízzel megmosnom. Ezért 1 csillag minusz. Amúgy nem szárított, ami + pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

nayao

2013. május 18.

Nem csinál csodát a bőrömmel; használata után kellemes érzetet ad, de így semmi különösebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.