Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

blackwidow

2013. május 14.

Boltban jutott eszembe, hogy hopp, kifogyott a tonik, szóval hirtelen kellett döntenem, így csak ár/illat miatt voksoltam mellette. Durván egy hete használom, különösebb bajom nincs vele, de tényleg olyan semmilyen. Nem hinném, hogy újraveszem, bár ezen még felesleges gondolkodnom, mert lassan fogynak nálam a tonikok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

vikkancs

2013. április 30.

nekem se igazán jött be annyira... olyan... semmilyen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 30.

nekem se igazán jött be annyira... olyan... semmilyen :/

miss

2013. április 3.

Nagyon jó volt, amikor még azok a 12-13 éves "első pattanás"ok jöttek ki, mert akkor még használt, de mostmár egyre érettebb a böröm, és ez egy átlagos, vagy átlag alatti toniknak felel meg. Ár-érték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 3.

novak.v

2013. március 12.

Főként az ára és az illata miatt döntöttem mellette. Egy éve már biztos használom, azt hiszem három flakon ment el belőle. Amit elvárok egy toniktól, hogy jól tisztítson és ne legyen kellemetlen illatú: ezt nekem teljesíti. Biztos, hogy van ennél sokkal jobb is, de nem cserélem le egy drágábbra. Hetente 4-5 alkalommal használom és elégedett vagyok vele. Nem csodaszer, de egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Lotheg

2013. március 1.

Vettem egyet még amikor kezdő voltam a dolgokban.... az AHA volt a lényeg benne... ELkezdtem ahsználni valamit ért, mert hámlasztott, de nem valami látványosan és ragacsos maradt utána az arcom szóval annyira nem csodaszer ... :/ ... viszont azért valamit ér... összetevők annyira nem szörnyűek .. ezért is vettem meg akkor, nem sok midnent tudttam így az INCI alapján nem tűnt túl rossznak.... azóta tudom, hogy az alkohol a legelején nme túl szerencsés... és a sok glicerin sem.... szóval leálltam vele és a 3/4-e a flakonnak ott áll... néha a lábamra hamlazstás céljából használtam hogy fogyjon belőle,, a szőrtüsző gyulladások ellen, de mivel találtam jobb módszert erre ezt is abbahagytam .. így összeségében egy közpes termék ... szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

beautifullife

2013. március 1.

Én nem szerettem.. piros és ragacsos lett a bőröm,ami nehezen múlt el.Emlékeim szerint a radíros lemosója sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

diaziana

2013. február 20.

3-4 flakonnal elhasználtam ebből a tonikból, de mostanság rohamos változáson ment át a bőröm. muszáj valami kímélőbbet használnom, mert ő nagyon szárított. Kombinált a bőröm, T-vonalban hamar kifényesedik, mindemellett a homlokom csontszáraz és hámlik. Igen: úgy fénylik, hogy hámlik. Nem tudom, hogy ez fizikailag hogy lehetséges, de most épp ezt kúrálgatom. Szerettem ezt a tonikot, olcsó, finom frissítő az illata, jól tisztított is, de a sok alkohol miatt váltanom kellett másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

xyBence

2013. február 20.

Nekem bejött! Az illata is jó, nem szárít egyáltalán, de egy picit azért száríthatna, mert hamar zsírosodik az orrom körül a bőröm :D
Azóta mást használok, de jó termék!

Azóta mást használok, de jó termék!

szaniblue

2013. február 17.

Én ezt használom az ugyanilyen arclemosóval együtt. Szerintem jó, nem is szárít annyira és jó az ára is. :)

Update: Amióta leírtam róla a véleményemet, már újra vettem egy párszor. (Nem folyamatosan, hanem egyszer ezt egyszer azt...) Még mindig jónak tartom, mert jól tisztít, nem irritálja a bőrömet és az ára is rendeben van. Mégis levonok tőle egy csillagot. Először is ami az arctisztítójában, a krémjében és ebben is zavar, azaz illata. Erős, mű lime illata van. (Anyukám szerint mosogatószer illatú...) Ami még zavar benne, hogy ragad egy picit. Nem olyan vészesen, de mégis olyan mintha egy vékony réteget hagyna az arcomon. 4 csillagot azért megérdemel, mert korrekt termék és ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

bogdanykata

2013. február 14.

Én most vettem belőle a harmadik dobozzal (üveggel?), nagyon szeretem. Kombinált arcom van, mitesszerekkel. Ez az első olyan tonik, amin érzem, hogy tisztít, de emellett nem szárítja ki teljesen az arcom és frissít is. Az illatát is imádom. Akinek a mitesszerekkel vannak bajai, azoknak ajánlom mellé a Bale maszkot cinkkel. Kis csomagban lehet kapni, elvileg két adag, de ha kinyomjátok egy kis tégelybe, akkor akár 4-5 alkalomra is elég. Az szinte csodákat művel az arcommal. Ez a tonik + ennek a 3in1-ben tisztítója + a maszk és gyógyszertári alapkrém, és nincsenek problémáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.