Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Lillus

2013. január 27.

Nagyon fincsi illata van. Szerintem a pórusaim is zártabbak és felfrissül a bőröm tőle. Az ára is nagyon kedvező és szerintem felveszi a versenyt drágább társaival szemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

nyüsszentyű

2013. január 24.

Elsősorban annak reményében vettem meg, hogy majd kezd valamit a tág pórusaimmal. De e téren nem értem el látható eredményt :( Viszont simább lett tőle a bőröm, segített eltávolítani a radírozás után még megmaradt apró elhalt bőrdarabkákat. Összességében szeretem használni, mert érezhetően frissebb lesz a bőröm (nekem csak nyáron marad ragacsos utána), és szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

dinolips

2013. január 8.

a pozitív értékelések és a jó ára miatt vettem meg még nyáron, de nekem semmit sem csinált. persze láthatólag leszedi a maradék sminket és szennyeződést, de nem lett kicsit se tisztább az arcom, ugyanúgy előjönnek néha a pattik és megmaradnak a mitesszerek...már kb fél éve használom de még a fele megvan, elhasználom, de nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Fubuki

2012. december 30.

Először tetszett,de egy idő után nagyon büdös lett,amikor a vattát átitattam a tonikkal,ragacsos lett a kezem,nem szárította a bőröm,szóval nem nagyon vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Szaszcow

2012. december 29.

Nagyon tetszik az illata, szeretem a citrus illatot :) nem sokszor használtam eddig, de a "ragadósságot" én is tapasztaltam már.. :/ Egyébként ahhoz képest, hogy én is és a párom is elejtette már, és legalább a felét kiborítottuk, így is elég jól bírja :D Nem rossz, de nem biztos, hogy újra megvenném..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Csibu85

2012. december 17.

tisztának üdének érzem a arcom használat után. én nem használom minden nap mert szárít.de jól tonizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

hedi84

2012. november 17.

Megszokásból (is) veszem. Jól leszedi a maradék sminket is. Illatra jó, én nem tapasztaltam, hogy ragadna tőle az arcom és tisztábbnak is éreztem utána. Mitesszereim még vannak, 1-2 pattanás is akad, szóval nem vagyok meggyőződve, hogy nincs jobb. 3/4-et adnék, de 3-as lesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Csáprágó

2012. november 3.

Nekem tökéletes.Édesanyám vett úgy körübelül 5 éve,amikor kezdődtek a kamaszkori bőrproblémáim.Nagyon szépen kitisztította az arcomat(heti bőrradírozás mellett).Egy hátránya van,nyáron a szobámban 35°C-ben megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 3.

Tytto

2012. október 29.

Én szeretem, felfrissíti az arcom, nem szárít, nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Én szeretem, felfrissíti az arcom, nem szárít, nem csíp.

Petraa

2012. október 24.

Az illata tetszett, de miután áttöröltem vele az arcom, olyan ragadósnak éreztem... tisztító hatást egyáltalán nem éreztem, szerencsére nem lettek tőle pattanásaim. Végre elfogyott, semmi pénzért nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.