Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

xena123

2012. szeptember 28.

Ragadós utána az arcom,zsírosít és kijönnek tőle pattanások, úgyh nagyon nem jó:S egyedül az illata jó, de ott ül a polcomon azóta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

CatLynn

2012. szeptember 17.

Közepesen jó tonik. Kevesebb pattanásom, viszont több mitesszerem lett a használatától. Az illata nagyon kellemes, friss, gyümölcsöt, kicsit alkoholos. Nem rossz, nem rossz, de legközelebb inkább másfajtát választok, hiába nagyon kedvező áron adják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

ct

2012. július 31.

Úgy tűnik a nagy többségnek bevált, szerencsére. Egy beauty blogon olvastam róla és mivel elvileg megfelelt az én problémáimnak, vettem egyet. Az ára rendben van, az illata is finom, viszont használat után ragacsos,olajos érzést hagyott maga után, így vártam már nagyon, hogy kivégezzem a flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

ágica

2012. július 15.

Az illata nagyon-nagyon jó,ez messze a legjobb illatú tonik amit valaha megvettem, de ezen kívül nem sok mindent tudok mondani róla.Hatása semmi, sőt mostanában több pattanásom van, nem tudom ez okozza-e.Nagyon olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

kisszokebarbie

2012. július 15.

Imádva :) Felfrissíti az arcom, illatra jó, és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

Imádva :) Felfrissíti az arcom, illatra jó, és tökéletesen tisztít.

eleonora.gonda94

2012. július 14.

Nagyon szerettem. Mindig felfrissítette és letisztította az arcom. Az illata is szuper::)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

sztike

2012. július 14.

Az arctisztítója nagyon bejött, így megvettem a tonikot is. Nem bántam meg, nagyon jó kis termék! Első találkozásunkkor kicsit pirosította a bőröm, de a másodiknál már semmi baj nem volt vele. Kellemes az illata, megfelelően tisztít és tényleg mattít. A ragacsosságot illetően én azt vettem észre, hogy a kevésbé zsíros és tág pórusú bőrterületeken hagy kissé ragacsos érzetet, de ennyit igazán elnézek egy olyan terméknek, ami megszünteti a bőrproblémáimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

silentmobiusvox

2012. július 5.

Kellemes illatú, frissítésre alkalmas termék, de egy-egy jobb minőségű szappan sokkal jobban tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Csibu85

2012. július 5.

nem szárít, friss üde lesz tőle az arcom, szuper az illata. ár érték arányban nagyon szuper. érdemes kipróbálni, nem vesztesz vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

m_maya

2012. július 5.

Sajnos nekem nem vált be, ragacsos és zsíros lett tőle az arcom. Az illata viszont nagyon finom. A DM-ben az eladó hölgy ajánlotta, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.