Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

aprouleany

2012. július 4.

Teszi, amit egy toniktól elvárok, kellemes illata van, frissít, a pattanások ellen is hatásos. Nyáron pont jó, ilyenkor inkább zsíros a kombinált bőröm. A ragacsosságot én is érzem néha, de ha felkenem a hidratáló krémet, nem csomósodik össze az arcomon a krém, és a ragacsos érzés is eltűnik (ha meg nagyon zavar, én is leöblítem egy kis hideg vízzel, mielőtt krémeznék). És a legjobb, hogy kevesebb is elég belőle a vattakorongra, ugyanúgy tisztít, mintha kétszer annyit öntenék a korongra (egyébként minimális mennyiségnél nem is érzem a ragacsosságot, csak néha megszalad a kezem az adagolásnál), így lassabban is fogy. Ebből a szempontból pedig szinte fillérekért vesztegetik, valóban verhetetlen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

mucli0525

2012. július 3.

használom az arclemosóját is és bevált,gondoltam a lemosót is kipróbálom. az illatát,hasonló,gyümölcsös,kellemes. Nem ragad utána bőröm,pont annyira mos le,amennyire kell.

A bőröm is szereti,mert nincsenek ragyáim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

A bőröm is szereti,mert nincsenek ragyáim. :)

godori

2012. július 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Nem csak olcsó de hatásos is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

mikoto.nina

2012. július 2.

Kellemes illata van, jól frissít és mattit, szépen rendbe teszi az arcomat, de mindig váltogatom a tonikokat, mert hamar megszokja a bőröm, de mindig visszatérek ehhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Tigrisfog

2012. június 25.

Egy hozzám közel eső szoláriumban kínálta magát ez a tonik, így hát letisztítottam vele az arcom.
Meglepődve tapasztaltam, hogy az egyébként előtte megtisztított arcomról tudott még koszt a vattára transzplantálni.
Megfelelő arcápolók hiányában épp jókor jött ez a felismerés, így be is ruháztam egyre.
Igazán jól esett, frissítő volt a használata, szerettem, hogy tiszta, üde érzetet adott.
Akkoriban nem foglalkoztam még az alkohol jelenlétével - de mintha működne is a placebo - nem szárított ki egyáltalán.
A pattanásokkal felvette a harcot, kontrollálta a nyáron kicsit könnyebben zsírosodó bőröm.
Jó visszagondolni a közösen eltöltött időre, az akkori benyomások a jelenben is kamatoznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

mazsika92

2012. június 19.

Szeretem,hatásos és árban is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Szeretem,hatásos és árban is jó.

dundee91

2012. június 14.

Nekem nem vált be sajnos de szerintem ez bortípustól is függ..amikor kentem több pattanás kijött rajtam mint eredetileg volt..de lehet hogy allergiás vagyok valamelyik összetevőre:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Viky0123

2012. június 10.

Ha kijön pár pattanásom, bekenem ezzel a tonikkal 2x egy nap, és már el is tűnik másnapra :)
Sajnos mindennap nem használhatnám, mert tele van allergén anyagokkal, amiktől előjön az ekcéma az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Dorcii

2012. május 26.

Nagyon jót tett a bőrömnek az összes ilyen Balea termék. csak azért vettem meg ezeket mert nem akartam sokat költeni és hallottam már sokat a gyümölcssavas kezelésről, ezért megtetszett. Eddig egyik arctisztító sem ért el semmit a bőrömmel, ami annyira nem problémás. Csak pár hete használom ezeket de azóta reggel és este alapos arctisztítást végzek, mert ennek látom értelmét, tényleg tisztít. :) Egyébként néha én is ragacsosnak érzem a tonik után a bőröm, de szerintem ez nem is arra való, hogy egész nap az arcomon legyen, így olyankor pár perc után lemosom, én így is érzem a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

szupercsigusz

2012. május 21.

Ebből a termékből lassan a 6. üveget fogyasztom el, évek óta ezt használom. Nekem már az első használatkor is volt változás és nagyon megörültem neki, hogy ennyire jó. Sajnos most már kezdi megunni a bőröm és nem nagyon használ:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.