Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Zarka85

2012. május 14.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, amit nagyon-nagyon sajnálok, mert az illata egyszerűen zseniális és nagyon jó áron van.
Az valóban igaz, hogy nem szárítja ki az arcbőrt, nem feszül használata után a bőr és nem jöttek ki rajtam újabb pattanások és mitesszerek. Egy hét használat után nem lett tisztább vagy üdébb a bőröm, de egy hétnél tovább nem bírtam használni, mert az arcom eszméletlenül ragad a használata után. Balea Young Soft & Care Mattító arckrémet - mit már régóta használok és gyönyörűen mattítja az arcomat - kentem fel utána és nemhogy mattított volna, de a tükörbe nézve azt vártam, hogy mikor folyik le rólam, annyira csillogott az arcom. :( Mintha nem szívódott volna be.
Összességében számmora egyáltalán nem vált be. Talán ez az első Balea termék, ami ennyire nem nyerte el a tetszésemet.
Valószínűleg nem fogom elhasználni maradékot és egészen biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

aliz1933

2012. május 3.

IMÁDOM ! 16 éves vagyok kombinált patis bőrrel vagyis csak voltam mert kb 1 éve mióta ezt a tonicot használom azóta szinte teljesen elmúltak a patik . Mindent kipróbáltam az agyon reklámozott Clean&Clear meg minden márkát de egyik sem ért a nyomába (árban sem) !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 3.

Mesi

2012. április 28.

Kamaszkoromban napi szinten használtam, nagyon szerettem, mert szépen letisztította az arcom, összehúzta a pórusaimat, a faggyútermelést is visszafogta. Szóval jól kordában tartotta a bőröm.
Szemkörnyéket tényleg kihagyni, mert csíp, persze ezt én is csak véletlenül tapasztaltam meg! :D
Néha most is használom, habár a bőröm átváltott száraz/érzékenybe, nem okozott semmi irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Gonoszboszy

2012. április 27.

A legjobb tonik, amit eddig próbáltam. Megfelelően tisztít, jó az illata. Reggel és este is használom, újravásárolnám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Jennyke

2012. április 22.

Szerettem:)isteni az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Szerettem:)isteni az illata

Mona01

2012. április 17.

A lemosójával együtt nagyon bevált. Megéri az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

A lemosójával együtt nagyon bevált. Megéri az 5 pontot.

Maniac

2012. április 2.

Ha nem használnék utána arckrémet, nagyon szárítana. Az isteni szőlőillata mellett egy átlagos tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

r_ivan

2012. március 25.

Szerintem évezredek óta használom és bevált. Érzékeny a bőröm és sok más (akár drágább/márkásabb) tonik használata után a T-vonalon kivüli részen a bőröm húzódik és kiszárad. Ez a tonik tisztít, frissít és nem szárít. Én nem érzem a ragacsos érzést sem - vagy csak nem veszem észre :) Reggel és este is használom, alapvető része a mindennapi bőrápolásomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

krekuci

2012. február 21.

Ahogy látom másnak is ragacsos érzés maradt használat után. Még órák múlva sem szűnik meg:S Nem hinném,hogy elhasználom valaha is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

s.adrienn.s

2012. február 18.

Nem túl problémás a bőrőm, ezért megfelelő számomra ez a termék a napi arctisztításhoz. Szerintem az illata kellemes, nem húzódik tőle a bőröm, nem ragad. A pattanásosság megelőzésére használom, de amikor stressz, vagy egyéb miatt rondább a bőröm a megszokottnál, nem elég sajnos ez a tonik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.