Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

bendee91

2012. január 29.

Nekem is ragacsos, és nagyon szárította. Nem szerettem, még most is megvan a fele kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

strawberry92

2011. december 30.

Semmi extrát nem tud.Teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Semmi extrát nem tud.Teljesen átlagos.

hpanna

2011. december 29.

Nekem sajnos nem vált be, "ragacsos" lett tőle a bőröm, így utána még külön le kellett tisztítanom, hmmm... Egy flakonnak adtam esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

Rony

2011. december 23.

Szintén a lemosóval együtt használom, ennek viszont tetszik az illata is. :)
Nem szárítja ki a bőröm, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Szintén a lemosóval együtt használom, ennek viszont tetszik az illata is. :)
Nem szárítja ki a bőröm, nem irritál.

Stina

2011. december 3.

Ár-érték arányban nagyon korrekt készítmény.
Panaszom nincs rá, mindent megtesz, amit elvárok tőle.
Tény, hogy van a piacon jobb is, de nem köt rossz üzletet az, aki ezt teszi a bevásárló kosarába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

Ár-érték arányban nagyon korrekt készítmény.
Panaszom nincs rá, mindent megtesz, amit elvárok tőle.

fancsol

2011. november 7.

Sok tonikor próbáltam már, de ez bevált, annak ellenére, hogy gyülölöm a tonikokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

narancsfavirág

2011. szeptember 23.

Hát az illata nekem kicsit sok, ráadásul nem is illan el túl hamar. Elmaradt a várt frissítő hatás is, amit eddig a tonikoknál megszoktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

csilluka

2011. szeptember 18.

Nekem sajnos nem vált be,csillogott tőle a bőröm és ragacsos tapintású lett.Az illata viszont tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Alkohol tartalmú tonik, de nekem nem szárította ki, az amúgyis száraz boröm. Ajánlom. És valóban kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

fancsol

2011. augusztus 12.

Nem szeretem a tonikokat, de ez egészen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

Nem szeretem a tonikokat, de ez egészen bevált.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.