Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

xameee

2011. augusztus 9.

Finom az illata, friss, tiszta érzést nyújt. Olcsó is. Kicsit talán szárít, de amint elillan az alkohol, már el is múlt az érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

Domino

2011. augusztus 8.

Nagyon tetszik az illata, sokáig érzem még a használata után is. Egy picit az én bőrömet is szárítja, de kellemes hűsítő érzetet hagy maga után. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Nico1984

2011. július 31.

Nekem nagyon bevált, mivel az alkohol-tartalmú tonikokat szeretem. Kellemesen hűsít, és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 31.

BabaCica92

2011. május 23.

Szerintem egész jó, kellemes frissítő illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 23.

Szerintem egész jó, kellemes frissítő illata van :)

BabaCica92

2011. május 13.

Frissítő hatású, azonban nem tart egész naposan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 13.

Frissítő hatású, azonban nem tart egész naposan

ágica

2011. március 13.

Finom illatú , frissítő és jól(!) mattító tonik.Az én bőrömet nem szárította, igaz használtam mellé hidratálókrémet.Látványosan összehúzta a pórusaimat, de a pattanások ellen nem hatott igazán (bár a már kinyomottakat leszárította pár nap alatt).Összeségében jó, olcsó és bármelyik DM-ben megvásárolható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

macsiszka

2011. március 12.

Nagyon finom illata van, frissít, az én bőrömet nem szárította, olcsó, de mivel alkoholt tartalmaz nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

judit87

2011. március 10.

1x vettem.Nem is vettem többet.Sok benne a parfüm.Hatóanyag meg semmi.Nekem nem jött be.Szárította a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 10.

citromhab

2011. március 6.

Frissítő, kellemes illatú, üde és tiszta érzést nyújtó tonik, szeretem használni, bár a pattanások és / vagy mitesszerek ellen nem hatékony, de ezt én nem is várom el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.