Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás hidratáló arckrém vitaminokkal, cseresznyevirág kivonattal és UVA/UVB szűrővel érzékeny bőrre

Használat: vigye fel reggel és este a megtisztított arcra, nyakra és dekoltázsra. Ideális smink alapozására is.

jujo

2013. április 12.

Nekem nagyon bevált ez a krém. remek sminkalap.az illata tetszik, jól kenhető, nem ragad. legközelebb is őt fogom választani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Misa

2013. április 11.

Az ára és a balea termékek általános minősége miatt vettem meg ezt a krémet. Eleinte nagy volt a lelkesedés, könnyen beszívódott, az illatát alig lehetett felkenve érezni, nagyon kevés is elég volt belőle. Kb. három hete használtam, amikor észrevettem, hogy valami nem stimmel, mintha irritálná a bőrömet, de azért használtam tovább. Egy este, ahogy szoktam, arctisztítás után bekentem vele az arcomat és a nyakamat. Reggel arra ébredtem, hogy allergiás vagyok: bedagadt a bőr az nyakamon és arcomon, mindenhol, ahol bekentem, csalánkiütéses lettem. Kalciummal sikerült nagy nehezen lenyomni az allergiás reakciót, de a bőrömnek egy hét kellett, mire ezt kiheverte. Aznap a kukában landolt a krém. 800 ft-ért vettem. Nagy hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

marinababa92

2013. április 8.

nagyon könnyű felvinni,de tiszta mű az egész

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

nagyon könnyű felvinni,de tiszta mű az egész

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.