Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Balea tisztító arclemosó gél gyümölcssavval kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugatató, míg a panthenol hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

kovacsrekaa

2013. június 20.

Sajnos, a nyár miatt a bőröm elég extrémen elkezdett zsírosodni.. Az itthoni arctisztítóim nem hozták meg a várt hatást, ezért gondoltam körülnézek az olcsóbb de talán jobb arctisztítók közt.
Erre esett a választásom, ára nem is sok, 750 forint (egy Garnier 1900 forint..), már eddig 3 alkalommal mostam meg vele az arcom, az illata nagyon kellemes finom citromos, jól leszedi a szennyeződéseket, és a bőröm sem olyan zsíros. Nekem eddig bevált :)

Lassan elfogy és nagyon nagyon jó ! Szép tiszta a bőröm :) Csak sajnos sokan panaszkodnak hogy a második tubus már nem hat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

katica131

2013. június 7.

Nos, már 2-3 hete használom, minden nap egyszer, ennyi időt gondoltam várok, mielőtt véleményezem. pattanásosodásra hajlamos a bőröm, és igen kombinált. csak néha zsíros, akkor is csak az állam és esetleg a homlokom, ellenben az orcámon nagyon száraz a bőr. Sokan írtátok,hogy szárítja a bőrt, úgyhogy képzelhetitek, álltam a DMben, és agyaltam, hogy most mi legyen. Végül rájöttem, hogy úgyis ki fogom próbálni, szóval landolt a kosárban.
Én teljesen meg vagyok elégedve vele, nem szárította ki a bőröm, viszont mióta használom egy pattanásom se jött ki :) Ennek nagyon örülök, mert ha beindul a bőröm, akkor sajnos nem áll meg egy pattanásnál, nagyon csúnya pöttyös az arcom olykor.
Szerencsére mióta ezt használom, ezzel a problémával nem kellett megküzdenem!
Csodaszernek persze nem csodaszer, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve!
Az illata meg külön plusz, a melegben nagyon jól fel tud frissíteni ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Szerencsére mióta ezt használom, ezzel a problémával nem kellett megküzdenem!
Csodaszernek persze nem csodaszer, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve!
Az illata meg külön plusz, a melegben nagyon jól fel tud frissíteni ! :)

berni88

2013. május 17.

Ismét megvettem, nem is értem, hogy miért nem állandósítom itthonra. A bőröm egyértelműen szereti, a pénztárcám szintén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

jns.melinda

2013. április 30.

Használtam ilyet is, többször is. Szerettem, jók benne a szemcsék és nem sok, csak meguntam az illatát, pedig tetszik. Lehet beújítok egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

vikkancs

2013. április 30.

2x vettem újra. az elején gyönyörűen kezdte leszedni a pattanásokat a bőrömről, aztán ez a folyamat abba hagyódott.... :/ sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 30.

godori

2013. április 25.

Az egyetlen problémám vele hogy az alapozót, bb krémet nem hozza le teljesen. Az illata nagyon tetszik, nem szárít és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Husiii

2013. március 26.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, szinte minden nap használom, és még így is sokáig elég. Már a 2. tubust használom. A könnyebb sminkeket egész jól leszedni, de egy erősebbel már nem bánik el maradéktalanul. Szeretem az illatát, könnyed citrusos. Jó, hogy nem olyan nagyok benne a szemcsék mint egy arcradírban, hiszen ez csak egy arcmosó gél. Ha elfogy ismét újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

kukac

2013. február 21.

Én nagyon szerettem ezt a lemosót, mert jól tisztított, és a pici szemcsék radírozták is a bőrömet. AZért váltottam másra, mert most minden kozmetikumomat natúrra váltottam. Egyébként meg voltam vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

diaziana

2013. február 20.

Elhasználtam belőle jó pár tubussal, de nemrég váltottam más márka más termékcsaládjára, és egyelőre így jó a bőrömnek. Nem volt semmi gond ezzel a lemosóval. Jól tisztított, nagyon nem szárította ki a bőrömet, olcsó, finom az illata, jó az állaga és sokáig elég is. A kis szemcséktől még némi radírozó hatást is behallucináltam magamnak. Nem lett tőle se szebb, se csúnyább a bőröm. nem egy csodaszer, de ennyi pénzért nem lehet sokat elvárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

szaniblue

2013. február 17.

Az abszolút kedvenc! :) Már több lemosót próbáltam, mindig váltogattam őket és mindig vissza tértem ehhez. Jól tisztítja az arcomat, de nem szárít túlságosan. Kellemes az illata, nem irritál, jól néz ki a csomagolása és kedvező az ára. Nekem jobban bevált mint a Clinique arctisztítója. A tonikját, a krémjét, a sminklemosó kendőjét és a radírját is szeretem. :)

Update: Nem használtam egy darabig, mert mindig újakat próbáltam, de most visszatértem rá. Nekem nagyon jól bevált. Megfelelően tisztít, jól leviszi a sminket is. Most amikor elkezdtem használni sokkal jobb állapotban volt a bőröm mint régebben és így a tonikjával és a krémjével együtt nagyon jól megelőzik a pattik kialakulását, csak néha jön ki egy. Az illatát is szeretem, az ára is kedvező, továbbra is ez marad a kedvenc arctisztítóm, pedig már rengeteget kipróbáltam. :)

Update 2: Le kell vonnom tőle egy csillagot. Igazából két problémám van vele. Az egyik az, hogy nem habzik. Bér ez nem akkora probléma, csak engem személy szerint idegesített. A másik az illata. Erős mű lime illata van. Egyébként még mindig jónak tartom, főleg ár-érték arányban, de én egyelőre áttértem másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate