Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Balea tisztító arclemosó gél gyümölcssavval kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugatató, míg a panthenol hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

darkbeforestorm

2013. február 12.

hajlamos vagyok egyből beleszeretni a jó illatú termékekbe, ezért amint ebbe is beleszaglásztam, gondoltam kipróbálom és nem válogatok tovább. hála a kis szemcséknek sokkal jobban tisztít mint az előző lemosóm és nagyon jól leszedi a sminket. nagyon kellemes és frissítő érzés használni. néhány használat után még elmondhatom hogy egyáltalán nem szárítja a bőrömet se, szóval eddig nagyon elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

tkaukal

2013. február 2.

Olcsó kategóriájú tonikot kerestem, gondoltam kipróbálom, a kendő változatát kedvelem. Felfrissíti az arcom, és leszedi a sminket, de a pattanások ellen nem valami hatásos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

tátombák

2013. január 27.

sokáig használtam. Imádtam, mert frissített, és radírozta az arcom. Sokáig elég volt, lehet, hogy újra beruházok egyre :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Nomacs

2013. január 22.

Teljes imádat. A szemcsék miatt csak napi egyszer használom, nekem teljesen leviszi az alapozót, mégsem szárítja ki az amúgy száradásra hajlamos bőrömet. Szeretem rajta hagyni egy percig, úgy még jobban érvényesül a hatása. Kedvező az ára is, úgyhogy megy az ötös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

killdy

2013. január 18.

Nemrég vettem meg, mert az új táplálkozásom, fogyásom, diétám alkalmával (gondolom szabadultam meg a méreganyagoktól) teljesen ragyás lett a fejem. Gondoltam egy tiniknek kitalált valami jó lehet :) Csodaszépen rendbe tette az arcom, azóta is használom még azt az egy tubust, és félek hogy ha "felnőtt" lemosóra váltok, az nem fog így tetszeni... Nem szárít, mégis tiszta az arcbőröm. Nekem teljesen jó, zselés az állaga, és a szemcsék miatt a radírozás is meg van oldva. Éppen ezért nem is minden nap használom, csak mikor eszembe jut, fürdés közben vagy reggel, heti 1-2 alkalommal, de jó kis terméknek tartom, ami kíméletesen, de eltűnteti azt ami nem az arcra való ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

málnahab16

2013. január 4.

Sajnos nekem nem vált be. Mióta ezt használom sokkal több lett a pattanásom. Lehet, hogy normál/ száraz bőrre megfelelő, de az én kombinált, néha pattanásos arcomra nem vált be. De pozitívum, hogy nagyon olcsó ( kb 750 Ft) és nekem az illata is nagyon tetszik, olyan citrusos, reggeli arctisztításnál nagyon frissítő tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Csibu85

2012. december 17.

jó kis lemosó,de pattanásokkal nem sok mindent csinál az illata kellemes frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Jazz-meen

2012. október 22.

Nekem inkább semleges ez az arclemosó... A szemcsék miatt vettem meg, aztán inkább a férjemnek adtam, de egyszer-kétszer én is használtam. Nagyon folyós, és a szemcsék inkább csak "csúszkálnak" a zselében, nem nagyon érzem a tisztító hatást, mégis kicsit mintha szárítana. A mitesszerekkel, pattanásokkal nem bánik el. Az illata nem rossz, és elég olcsó is, rosszat végülis nem tett, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

CatLynn

2012. szeptember 18.

Abszolút jó kis lemosó! Kellemes üde illattal, megfelelő tisztító hatással, szárító hatás nélkül. A sminket is teljesen eltávolítja. Kedvező az ára is, és sokáig elég. Abszolút ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

vira.15

2012. szeptember 14.

Tegnap este volt az első találkozásunk a fürdőben :) Igaz, pattanásom már nincs, vagyis csak ritkán egy-egy, de jó ha az ember lánya ápolja az arcbőrét :D 700 Ft-os ár pedig nagyon csábító volt, hogy megvegyem :):):) Az orrom tele van mitesszerekkel, de nem is várom tőle, hogy elmulassza, mivel a kozmetikus is alig bírja kinyomni :D Muszáj elővennie a tűt, hogy kijöjjenek... brrr....! Az illata emlékeztet a hagyományos citromos mosogatószerekre :DDD Nekem valamiért ez ugrott be először :$ Nagyon finom, apró szemcséi vannak, jó érzés beledörzsölni a bőrbe. Érezni lehet, ahogy a bőr ellazul és puhul. Színezett hidratálóval voltam kikenve tegnap, azt könnyen lehozta és szép tiszta lett az arcom, viszont miután abbahagytam a dörzsizést és lemostam éreztem, hogy feszül az arcom. Az amúgy is nagyon száraz bőrömet kiszárította :\ Egyből elővettem a tonikom, ami mindig nagyon "feltölti" az arcom, ha száraz. Így pont optimális lett :) Ma reggel mikor felkeltem valóba tiszta volt az arcom, de lett egy kis dudorom. Hát persze, hogy pattanás lesz, csak még nem ért meg >.< Remélem nem ettől a terméktől jött ki, mondjuk alapból is jön ki néha egy-egy...szóval nem biztos, hogy ettől. Majd a hosszabb távú használat után kiderül. A szárítás miatt adok neki 4 csillagot. Zsíros bőrűeknek tökéletes :)

up: Számomra ez egy hatalmas csalódás volt. Olyan jól indult az egész, de mint azt az első bejegyzésben is írtam, egy nagy pattanásom lett. Először azt hittem, hogy csak alapból jött ki, mivel néha azért keletkezik 1-2, de nem. Amióta használom vagy 10 hatalmas piros pattanás jelent meg az arcomon, olyan helyeken is ahol eddig nem is voltak. Szerintem ettől a terméktől lehet, mivel kicsit teszteltem. Pár napig nem használtam, ekkor kezdtek elmúlni a régi patik és nem jelentkezett új, aztán ismét elkezdtem használni, hogy biztos ettől van-e. Sajnos igazam lett! A használat után két hatalmas pattanásom lett ismét. Valamit bizonyára nem bír a bőröm az összetevők közül. A tisztítása ugyan olyan jó, de lepontozom. Ismét hozhatom rendbe a arcom :( :( :(
Kicsit ismét pihentetem a bőröm ettől a terméktől és majd újból megpróbálom, hátha később jobb lesz....... majd kiderül!

Up 2: Amióta nem használom ezt az arctisztítót azóta 1-2 pattanás jött ki. Sokkal kevesebb, mint mikor használtam. Sajnos ez van :)

up 3: Szerintem ez lesz az utolsó hozzászólásom ehhez a termékhez. Nem szeretek semmit kidobni, nekem az pénzkidobás és pazarlás. Tényleg csak akkor dobok ki valamit ha nagyon muszáj vagy nem tudtam elpasszolni senkinek. Ezt a terméket is sajnáltam kidobni, ezért úgy gondoltam, elhasználom testradírnak. Nálam még annak sem vált :S A combom tele lett apró kis pattanásokkal, de még a lábszáramon is találtam belőle. Most már 100% hogy nem bírok valamit az összetevők közül. Persze ettől még nem rossz termék, csak én vagyok ilyen allergiás :D Szerencsére azóta már találtam egy olyan radírt, ami jó nekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate