Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Balea tisztító arclemosó gél gyümölcssavval kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugatató, míg a panthenol hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

RedDemon

2012. szeptember 7.

Először meglepődtem, hogy szemcsés, de iszonyú jól esik vele arcot mosni! Érzem, hogy tiszta és friss a bőröm, pedig kevés lemosó hagy ilyen érzetet maga után. Illatra is kellemes, az ára is jó, most már csak azt remélem, csinál valamit a pattanásaimmal, amik állandóan ellepik az államat... Hosszútávú hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de egy motivációs 4 csillagot kap, mert biztató!
Update: Annyira nem szerettem bele. Az illata egy fáradt reggelen frissítő, este viszont nem szeretem, elűzi az álmot a szememből. Ráadásul alig lehet lemosni a szemcséket, van, hogy arcmosás után fél órával még találok a hajamnál kis szemcséket. Nem hinném, hogy újravásárolom, van a Baleának ennél jobb arclemosója ugyanennyi pénzért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

k.hajnal89

2012. augusztus 31.

Én nagyon szeretem ezt a lemosót. Egyszer már próbáltam, de keresgéltem még, de végül visszatértem ehhez. Kedvező áron kapható, kellemes illatú, és apró kis szemcsék is vannak benne. Nekem a sminket is maradéktalanul lehozza. Nem csíp, nincs viszketés, nem ragad, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

veruka

2012. augusztus 26.

Rendszeresen használom 1 hónapja, nekem javult tőle a bőröm pórusilag, ha elfogy, megint jön egy haza napi tisztítónak. Nem szárít, egész jó az illata (semmi különös szerelem, csak olyan normális, amit kb elvár az ember); bár nekem többször eszembe jut, hogy lehetnének erősebbek a szemcsék. (Bár én hetente használok mellé más bőrradírt, így elmegy. Egy halvány hiányérzet mindig marad radírozás terén, de ez lehet, hogy csak az én furcsaságom. Erősebb szemcse-párti vagyok, ha már került bele.) Erős 4es azért - mert sztném hinni, hogy van tökéletes lemosó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

hbogi87

2012. augusztus 17.

Friss illat, könnyü felvitel, a szemcsék is egész erösek benne. A mindennapos arctisztításhoz remek, de azért a börradírt és a lehúzható tisztítómaszkot nem helyettesíti, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

liliennn91

2012. augusztus 11.

2 tubussal használtam el belőle, de másodszorra már nagyon kipattogtam tőle, nem tudom mi lehetett a gond, pedig az illata állaga nagyon megfogott, és ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 11.

missmisfit

2012. augusztus 10.

Eléggé szárít, ezt leszámítva egy teljesen átlagos arclemosó, de legalább olcsó. A bőrömön nem javított. Egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy elhasználom, félek, hogy csak még intenzívebb faggyútermelésre késztetem vele a bőrömet. Az illata citromos mosogatószer, de nekem személy szerint így is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Ksari

2012. augusztus 9.

Ez az egyik kedvenc arclemosóm. Olcsó, szépen tisztít, jó az illata és hosszú távon érezhető hatása van. Külön tetszik, hogy radírozó szemcsék vannak benne. Kicsit gyorsan fogy nálam, talán ez ez egyetlen hibája. De így is 5ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

sztike

2012. július 14.

A legjobb arctisztítót, amit valaha próbáltam. Próbálgattam korábban AVON meg Clean&Clear terméket is, egyik sem vált be. Ezt úgy utolsó mentsvárként, mit veszíthetek alapon vettem meg és jelentem: tökéletes! A mikrogyöngyei pont akkorák, hogy finoman hámlasszanak és kicsit masszírozós érzést keltsen, az illata nekem nagyon kellemes és az érzékeny bőröm is ki van vele békülve. Picit szárít ugyan, de használom mellé a többi zöld terméket is, így ez nem akkora katasztrófa. Vegyes/zsíros bőrre ez az igazi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

palosagnes

2012. július 3.

Nagyon szeretem, mindennap használom! Csak ajánlani tudom! És olyan jó érzés amikor bele masszírozod a bőrödbe :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

katarina87

2012. július 2.

Tisztává, és üdévé varázsolja a bőröm, imádom, hogy a száraz részeken sem húzódik utána a bőröm, ráadásul a nyári melegben reggelente csodásan felfrissít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate