Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Balea tisztító arclemosó gél gyümölcssavval kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugatató, míg a panthenol hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Lareyna

2012. június 22.

Mivel egyáltalán nem vagyok érzékeny bőrű és már többféle arclemosót próbáltam, ezért meglepett: ez az első termék ami szárítja a bőrömet. Utána mindig krémeznem kell, ezért nem használom minden nap. Az illata jó, és elégedett is vagyok vele, de annyira nem győzött meg, hogy legközelebb is feltétlenül ezt vegyem. Én inkább zsíros bőrűeknek ajánlanám. De emiatt nem vonok le tőle, mert így is szívesen használom. :) Csomagolás és design 5pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

mazsika92

2012. június 19.

Imádom, nekem nagyon bevált ,tiszta az arcom és még az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Imádom, nekem nagyon bevált ,tiszta az arcom és még az ára is jó.

mucli0525

2012. május 28.

Az árát teljesen megéri,illata kicsit lehene jobb,de nem vészes. Biztos fogok még ilyet venni,mert a hatása teljesen megfelelő. Tiszta lesz az arcom,amennyire kell és a maradék sminket is leviszi,ha nem szedem le előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Dorcii

2012. május 16.

Az illatát és az állagát szokni kellett pár napig de nagyon megszerettem, és nem is drága, tisztának érzem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Samybubu

2012. május 7.

Régen sokat használtam, nagyon szerettem is, finom illata van és szép tisztává teszi a bőrt. Igazából semmi problémám nem volt vele, csak találtam egy jobbat és lecseréltem, de még mindig van belőle itthon egy kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

matsek

2012. április 27.

Nagyon szeretem, isteni az illata,és a funkcióját betölti. Nekem eddig minden ilyen szárított a század helyeken, ez is, de legalább hat a pattanásokra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Mona01

2012. április 17.

Egyszerűen imádom!! Először furcsa volt, hogy nem habzik annyira, de meg lehet szokni. Szépen tisztít, friss érzetet ad az arcbőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

muffinstar

2012. április 12.

Kedvenc arctisztítóm lett! A zsíros bőrömre tökéletes, mert kellően szárít és megfelelően tisztít is. Nagyon meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 12.

palos.agnes

2012. április 6.

Nagyon jó!!! én minden nap használom! nagyon tiszta és szép lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Nagyon jó!!! én minden nap használom! nagyon tiszta és szép lesz tőle a bőröm!

Mesi

2012. március 31.

Kamaszkorom szuper lemosója. A pici szemcsék nem durvák, de napi használat mellett szépen tisztít. Az akkor inkább zsíros bőrömet szépen rendben tartotta. Jól habzik, jó illatú. Árban is megfelelő. Szerintem jobb, mint drágább drogériás társai.
Nagyon jó a 20 év alatti célcsoportjának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Nagyon jó a 20 év alatti célcsoportjának.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate