Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Balea tisztító arclemosó gél gyümölcssavval kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugatató, míg a panthenol hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

s.adrienn.s

2012. február 18.

A hugomnak erősen pattanásos, miteszeres a T-vonala, és az álla. Bár már a 3. tubust használja napi 2x, teljesen tiszta lett a bőre! Pedig már majdnem feladtuk... Önmagában viszont nem elég, használ még szalicilsavas radírt heti 3x, és miteszer elleni tonikot naponta 1x, valamint tisztító hidratálókrémet, de sok próbálgatás után, mégis ez a lemosó vált be! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

orban.klaudia

2012. február 10.

Kicsit szárítja a bőrt, így télire nem a legmegfelelőbb számomra, de nem drága, és pl. nyárra jó választás, viszont az illatáért nem vagyok oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Rony

2011. december 23.

Az illata nem túl megnyerő, a hatása átlagos, viszont a nagyon apró kis szemcséket szeretem benne.
Ár-érték arány jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Ár-érték arány jó.

van_bőr_a_képemen

2011. november 30.

Szeretem ezt a lemosót, a clean&clear lemosókról váltottam át erre kb. 1 éve és megvagyok vele elégedve. Az ára is barátságos (kb. 600-700 Ft) és úgy tisztít hogy nem szárítja szét a bőrömet.Az tény, hogy az összetevők nem a legszebbek, de én már próbálkoztam szuper bio lemosóval is és az bizony szépen kicsinálta az arcomat. Személy szerint én az illatáért is odavagyok, nagyon szeretem a lime - citrus illatát, főleg reggel amikor még alig vagyok magamnál az álmosságtól, ez az illat kellemesen felébreszt és jólesik vele mosakodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

gerbaud

2011. november 17.

Én elégedett voltam vele, jó volt a pattanásos bőrömre. Vegyes bőrre már nem a legjobb, mert szárít ott is, ahol nem kellene, így már nem használom. Az illata tényleg finom és kellemesen radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Nuckuruc

2011. október 22.

nekem egy kicsit szárított, de nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

nekem egy kicsit szárított, de nagyon meg vagyok vele elégedve :)

fanni.sz

2011. szeptember 2.

valóban jól tisztít, finom az illata és jó hogy vannak benne a bőrradírozó golyók. a pattanásos bőrt viszont nem enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

xameee

2011. augusztus 9.

Kb. 4 éve csak ezt használom. Finom az illata, jól tisztít, mattít, mégse szárít, olcsó is. Kifejezetten kellemesen masszírozza a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

piko.eve

2011. augusztus 8.

Körülbelül 3 éve használtam rendszeresen, akkor nagyon jó volt a bőrömnek. Azóta úgy látszik változott. A héten ujravettem, de most nagyon zsírosodik a bőröm tőle, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

GeoNautic

2011. augusztus 3.

Most én is ezt használom, és nagyon szeretem. Érezhetően felfrissül a bőröm, jól tisztít, leviszi a sminket is. Pozitív csalódás volt abból a szempontból is, hogy mivel tényleg alig habzik, először azt hittem, nem lesz kedvenc, mert eddig nem váltak be azok a termékek (sem arclemosóból, sem tusfürdőből), amik nem habzanak, nekem valamiért ehhez köthető a tisztítóhatás-érzés. De ez enélkül is tökéletes, szóval ötcsillagos elégedettségi fokon áll nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate