Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

beus12

2012. augusztus 4.

Gyors és olcsó pattanás elleni szerre volt szükségem, bementem egy dm-be és ár-érték arányban ezt találtam a legjobbnak. Nagyon bevált, egy éjszaka alatt javít a helyzeten. Már kezdődő pattanásra is használható. Viszonylag gyorsan leszárítja a pattanást és megszünteti a gyulladást. Nálam alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

candysophie

2012. július 1.

Az essence-ről váltottam át rá. Nem rossz, meggyorsítja a pattanások élethosszát-de csodákat nem tesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

SlecckelMarine

2012. június 29.

Faja! :-) Beválik! Filmréteget képez a bőrön, de egyúttal összehúzza és szárítja is a pattanást és az azt körülvevő bőrt és elzárja a további szennyeződésektől. Pozitív csalódás, mert az árából kiindulva nem sok hatásra számítottam. Tényleg úgy van ahogy írták: elő akar jönni valami akkor rákeni az ember és másnapra alig látszik valami. Kinyomott pattikra is szuper, összehúzza és elkezdi begyógyítani, hámlasztani is. 2 nap alatt a kinyomott pattikat is leszedi.
(szőrbenövés kibogarászására is szoktam tenni, azt is nagyon hamar rendbe teszi.)
Nálam 5-ös!:-)

(aki ugyancsak nem tudja megállni, hogy néha ne piszkálja a pattijait, vagy a szőrbenövés kipiszkálására is időnként hasonló visszatarthatatlan ingert érez az próbálja ki, nagyon jó kis termék!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Nálam 5-ös!:-)

ribizli

2012. április 27.

Hatásos, tényleg ha észreveszi az ember, hogy bújogat kifelé az a kis genya pattanás, csak rápöttyint, és másnapra halvány nyoma sincs. Ok, halvány nyoma azért van, de tényleg alig látható. Úgyhogy megdicsérem, jól szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

szgabrielle

2012. április 26.

Tegnap vettem, remélem beválik..eddigi tapasztalat: fénylik tőle a bőröm... éjszakára is fent hagytam, és mintha TALÁN nem lennének annyira pirosak a pattanásaim..(de ezt gyorsan le is kopogom:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

eszter85

2012. április 23.

Szerintem jó kis termék. Sok drágább kategóriájú társát kipróbáltam, de egyik se volt hatásosabb, úgy hogy az ára miatt maradok ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Shine*

2012. január 10.

úgy vettem észre, használ. persze csodát nem tesz, de lassan és biztosan eltünteti a pattanásokat, és a tág pórusaimra is jó hatással van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

varga.adrienn

2011. július 27.

Sajnos nagyon pattanásos a bőröm,sok krémet kipróbáltam már,de eddíg egyik sem használt.Már 2 nap használat után megszüntek a piros foltok és a gyulladás:)most már 5 napja használom és alig van patim.Ajánlom mindenkinek,persze börfüggő,hogy kinek mennyire hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.