Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. május 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Viky0123

2012. június 10.

Nagyon jól teszi a dolgát! Én heti 1x használom, és nagyon ritkán jönnek ki pattanásaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Szofi

2012. május 26.

Igaz, hogy nincs benne túl sok szemcse, és nem túl nagyok, ennek ellenére szerintem ez egy kiváló bőrradír. Gyengéd, és nagyon szép a bőröm utána. Én minden nap semmiképp nem használnám, heti kétszer nekem teljesen megfelel. Ha nem lennék beleszerelmesedve az itthoni bőrradírok készítésébe... á, szerintem így is újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Silverfang

2012. május 7.

Remekül tisztít, és használata után sokáig matt lesz tőle a bőröm. Biztos van tőle jobb arcradír is, de az árához képest szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

szgabrielle

2012. április 26.

Bár kicsit durvák számomra a szemcsék, ettől független nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Bár kicsit durvák számomra a szemcsék, ettől független nagyon szeretem!

mesu80

2012. február 26.

Nekem nagyon bevált, szerintem pont ideális a dörzsanyagok aránya, ha ennél durvább lenne, amit néhányan igényeltetek, akkor nem lehetne mindennapi használatra ajánlani. Én pont addig hagyom fent pakolásnak, amíg nyaktól lefelé is lerendezem magam, így mindent megtesz, amit ígért, ár/érték arányban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Aquamarine

2012. február 23.

SLS mentes arclemosót kerestem, és erre esett a választásom. Bőrradírnak teljesen alkalmatlan, de arclemosónak imádom. Nem szárít, mégis eltávolítja a szennyeződéseket, és tiszta érzése lesz utána a bőrömnek. Utána a Babylove Ultra Sensitive krémet használom, ez a kombináció tökéletes az enyhén zsíros, mégis érzékeny bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

s.adrienn.s

2012. február 18.

A pattanások kezelésére a kedvenc termékem! Nem tudok róla rosszat mondani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

A pattanások kezelésére a kedvenc termékem! Nem tudok róla rosszat mondani!

Adrus03

2012. január 18.

Kicsit tobb golyocska is lehetne benne!en szeretem az illatat es az allagat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Kicsit tobb golyocska is lehetne benne!en szeretem az illatat es az allagat:)

Timike21

2011. december 6.

Szerintem nagyon jó termék, jól tisztít és kevés is elég belőle, viszont negatív dolog, hogy az illata rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

viki2466

2011. július 17.

Én pont azért szeretem, mert nem olyan durva, de mégis elvégzi a dolgát. Szerintem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Lactose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).