Balea Young  Soft + Clear Pattanás Elleni Maszk

Balea

Balea Young Soft + Clear Pattanás Elleni Maszk

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra és mitesszerekre szalicilsavval és cinkkel

A tisztító hatású maszk szalicilsavval és cinkkel segít eltüntetni a pattanásokat és mitesszereket, valamint megelőzi azok kialakulását. Használatával a pórusok összehúzódnak. Természetes tónust kölcsönöz a bőrnek.

monka

2011. szeptember 20.

Kár, hogy már nem lehet kapni, úgyhogy amikor láttam, hogy kivonják vettem is kettőt:) nemcsak arcgőzölés után szoktam használni, hanem kezdődő pattanásra is egy pöttyöt teszek,nagyon jó rá, a mitesszereket azonban nem vettem észre, hogy csökkentené:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

fanni.sz

2011. szeptember 2.

nagyon szeretem én is, azon kevés Balea termékek egyike, az ár-érték arány nagyon jó, valami olyasmit ígérnek, hogy 8 alkalomra elég, egy tubust szerintem sokkal tovább lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom, főleg egy jó arcgőzölés után erősebben fejti ki a tisztító hatását.
Sajnos már 3 DM-ben kerestem, de levették a polcokról a terméket, utána a nevét is.

Valahol még kapható? - Nagyon fontos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Valahol még kapható? - Nagyon fontos lenne.

tingli

2011. július 2.

Ár-érték arányban kiváló, a bőröm is szebb lesz tőle, nem zsírosodik olyan hamar és puhább, tisztább, de persze azért csodákat nem tesz, mitesszereimet nekem sem tüntette el többszöri használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

csillag1219

2011. július 2.

Én a mitesszereim eltűntetése érdekében vettem meg. Nem sok változást véltem felfedezni, de pozitívum, hogy nem irritálja a bőrt és szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Aquamarine

2011. március 28.

Én nagyon megszerettem, összehúzza a pórusokat az orrom körül, és tényleg kevesebb pattanásom lett tőle (gondolom az agyag/Kaolin miatt). Nem egy csodaszer nyilván, 400 forintért nem is vártam tőle, hogy teljesen megszüntesse a bőrhibáimat, de tényleg segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Zinc PCA